Znamy chefa KUKBUK-a!

Opublikowano: 18-02-2017

Roczny konkurs organizowany przez magazyn kulturalno-kulinarny KUKBUK rozstrzygnięty.

Konkurs na „chefa KUKBUK-a” dobiegł końca. Po roku zaciętych kulinarnych zmagań,
w których uczestnicy pokazali naprawdę wysoki poziom swoich umiejętności, z dumą przedstawiamy zwyciężczynię  – tytuł „chefa KUKBUK-a”, sprzęt kuchenny o wartości 5 tysięcy złotych oraz publikację w magazynie otrzymuje pani Joanna Lewicka z bloga Cakes & Coffee. 

 Konkurs składał się z dwóch etapów: w pierwszym, który trwał od lutego do listopada 2016 roku, co miesiąc redakcja ogłaszała inny motyw przewodni, a uczestnicy zamieszczali swoje przepisy wraz ze zdjęciem potrawy na specjalnej, konkursowej podstronie. Internauci głosowali na wybrany przez siebie przepis, typując tym samym zwycięzcę oraz dwie osoby wyróżnione. Co miesiąc ta trójka z największą liczbą głosów otrzymywała nagrody rzeczowe oraz przechodziła do drugiego, finałowego etapu konkursu. W finale uczestnicy dostali zadanie specjalne – z okazji czwartych urodzin KUKBUK-a należało upiec tort! Zwyciężczyni konkursu przygotowała tort tiramisu (zdjęcie). Za drugie i trzecie miejsce przyznane zostały prenumeraty magazynu.  Nagroda główna została wręczona w minioną sobotę podczas uroczystej kolacji z członkami redakcji KUKBUK-a.

„Internet pełen jest niezwykłych talentów i nasz konkurs to potwierdził. Przez cały ubiegły rok odkrywaliśmy je z prawdziwą przyjemnością. Fantastyczne jest to, że nie tylko dania konkursowe, ale także ich fotografie były na bardzo wysokim poziomie.” – mówi Daria Pawlewska – wydawczyni i redaktorka naczelna wydań specjalnych magazynu kulturalno-kulinarnego KUKBUK.  

zdjęcie 1

KUKBUK to wielowymiarowa platforma obejmująca: magazyn kulturalno-kulinarny wydawany
w wersji drukowanej i w postaci aplikacji na urządzenia mobilne, zintegrowane kanały social media (facebook.com/kukbukinstagram.com/kukbuk_officialyoutube.com/user/KUKBUKMagazyn), bogatą w treści stronę internetową www.kukbuk.com.pl oraz e-sklep (sklep.kukbuk.com.pl). 

Każde ogniwo platformy stanowi połączenie wysokiej jakości autorskich sesji fotograficznych
z ciekawymi artykułami o tematyce związanej z szeroko rozumianą kulturą jedzenia, zjawiskami socjologicznymi, sztuką i dizajnem w świecie kulinariów. Wersja papierowa i mobilna magazynu oprócz sześciu numerów regularnych obejmuje również trzy wydania specjalne: KUKBUK Rodzina, KUKBUK Zima oraz KUKBUK Podróże i Dizajn. Magazyn jest dostępny w ponad 800 punktach sprzedaży w całej Polsce. Przez 4 lata istnienia na rynku KUKBUK zdobył wiele nagród i wyróżnień
w prestiżowych konkursach, m.in. brązowe i srebrne miecze KTR oraz nagrody Izby Wydawców Prasy – GrandFront. Dystrybucja odbywa się poprzez wysyłkę bezpośrednią oraz sprzedaż w salonach prasowych: Empik, Inmedio, Relay, Kolporter i Ruch, a także w sklepach dizajnerskich, restauracjach, klubach i salonach spa.