Gastro Foodball Cup

Opublikowano: 26-08-2020

 

                                          26 WRZEŚNIA 2020 | WARSZAWA

„Najważniejsze sportowe wydarzenie dla branży HoReCa w Warszawie!”

 

GASTRO FOOTBALL CUP to amatorski turniej piłki nożnej dla wszystkich pracowników branży HoReCa w Warszawie. Każdy może być silnym ogniwem swojej drużyny od pomocnika kucharza po prezesa firmy!  Ideą naszego turnieju jest promowanie zdrowego trybu życia oraz dobrej, sportowej zabawy! Nie ma barier wiekowych czy hierarchii zawodowych. W turnieju GFC wszyscy zawodnicy są równi, ramie w ramie w jednej drużynie. Trzecia edycja Gastro Football Cup planowana jest na wrzesień br., na boisku warszawskiego klubu GKP Targówek. Weźmie w niej udział minimalnie 16 zespołów, podzielonych na 4 grupy.

Tak jak w przeszłości, tak i teraz misją turnieju Gastro Football Cup jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz integracja środowiska związanego z branżą gastronomiczną. Warszawska scena restauracyjna jest bogata i zróżnicowana. Mogłoby się wydawać, że przy tak dużej liczbie restauracji walczących o Gości, lokale niechętnie będą angażować się we wspólne przedsięwzięcia. Nasz turniej pokazał, że jest zupełnie inaczej i że w branży jest miejsce tylko na zdrową konkurencję. Przebieg i atmosfera wydarzenia udowodniły także, że restauracje zaciekle i twardo walczące na boisku, poza nim tworzą jedną, wielką rodzinę.

Dobrze prosperująca firma jest swego rodzaju klubem piłkarskim, gdzie wszyscy mamy określone role i każdy codziennie pracuje, aby podnosić swój poziom. Tak w drużynie piłkarskiej, jak i w restauracji czy hotelu – jednostka, nawet gwiazda światowego formatu, nie osiągnie wiele bez wsparcia i poświęcenia całego zespołu.

Pomysłodawcą turnieju Gastro Football Cup jest Paweł Świercz – absolwent Wyższej Szkoły Hotelarstwa, Gastronomii i Turystyki w Warszawie. Przez blisko połowę życia związany z branżą gastronomiczną w Warszawie, manager czołowych warszawskich restauracji oraz koordynator takich wydarzeń jak „Jedz Pij Warszawo” czy „Festiwal Wódki i Zakąski. Aktualnie związany z branżą winiarską i firmą Wine Bureau Polska. Prywatnie pasjonat piłki nożnej, podróży i włoskich win. Spełniony tata, zakochany po uszy w swoich córkach! Turniej organizuje z firmą swojego kolegi Łukasza Bobisa beactivshop.pl, która jest oficjalnym dystrybutorem marki JOMA w Polsce.

Dla kogo jest Gastro Football Cup? Restauratorzy, hotelarze, właściciele koktajl barów, kawiarni, firmy cateringowe, wypożyczalnie gastronomiczne, managerowie hoteli i restauracji, szefowie barów, kucharze, barmani, kelnerzy, wydawnictwa, czasopisma dla branży HoReCa, producenci i dostawcy żywności, producenci i dostawcy alkoholi, producenci i dostawcy napojów bezalkoholowych, dostawcy sprzętu i oprogramowania dla gastronomii…

Nasz cel: propagowanie zdrowego trybu życia, wspieranie mody na sport i aktywność, integracja branży HoReCa, integracja i współpraca w zespole, spójność zespołu poprzez sport, kształtowanie właściwej postawy fair – play, promowanie piłki nożnej oraz aktywizacja sportu, wyłonienie najlepszych drużyn turnieju.

Korzyści wynikające z udziału w turnieju GFC:

Możliwość nawiązania nowych relacji biznesowych, możliwość zacieśnienia dotychczasowej współpracy, jedyna możliwość spotkania się na boisku z partnerem biznesowym, potencjalnym partnerem i pracownikiem, udział w jedynym takim wydarzeniu dla branży HoReCa w Polsce. Reklama własnej firmy, restauracji, hotelu w social mediach branżowych.

Korzyści wynikające z bycia sponsorem GFC:

Pozycjonowanie marki, zmiany postaw i postrzegania marki, tworzenie wizerunku produktu poprzez stworzenie jasnego przekazu: SPORT – ZDROWIE, SUKCES, ZESPÓŁ – POCZUCIE PRZYNALEŻNOŚCI  DO GRUPY. Wizerunek Państwa firmy nabierze szczególnego wyrazu, możliwość tworzenia postaw konsumpcyjnych, wywoływania popytu na własne produkty. Pozytywny, zdrowy i sportowy wizerunek zwiększy obroty sprzedaży. Odróżnienie od konkurencji, zwrócenie uwagi na specyficzne cechy produktu, dzięki powiązaniu z wydarzeniem kreuje i utrwala świadomość nazwy firmy i jej logo uzyskanie efektu lojalności konsumentów, motywacji pracowników, nawiązanie związków biznesowych, informacja w mediach, widzialność znacznie lepsza niż w wypadku reklamy firmy reklamujące się poprzez sport są postrzegane jako nowoczesne, zamożne, sprzyjające zdrowiu i higienie pozycjonowanie brandu w środowisku branżowym aby zostać oficjalnym partnerem GFC zachęcamy do wpłaty 1000 zł netto na rzecz infrastruktury boisk do turnieju.

Organizator zapewnia:

– Nagroda główna 1000 zł dla zwycięzcy

– Atrakcyjne nagrody rzeczowe

– Pamiątkowy dyplom dla uczestników

– Nagrody dla najlepszych zawodników

– Pakiet startowy dla każdego zawodnika

– Obszerną fotorelację z turnieju

– Prezentację drużyn w mediach społecznościowych HFC

– Opiekę medyczną podczas turnieju

– Profesjonalnych sędziów piłkarskich

– Komentatora turnieju

– Kącik zabaw dla najmłodszych kibiców

– Oddzielona strefa kibica / trybuny

– Informacja i recepcja turnieju

 Informacje i zapisy do Turnieju Gastro Football Cup:

Zgłoszenia przyjmowane są do 19 września 2020 r., wpisowe do turnieju wynosi 850 zł netto od drużyny, zgłoszenie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu. Zapisy, informacja, regulamin: gastrocup@wp.pl Osoby do kontaktu z ramienia GFC: Paweł Świercz tel. 793 234 504, Łukasz Bobis tel. 882 453 103. Ze sportowym pozdrowieniem zapraszamy do udziału w turnieju!