Zastosowanie „zrywek” foliowych

Opublikowano: 16-02-2022

Nie sposób wyobrazić sobie współczesne sklepy i inne punkty sprzedaży artykułów spożywczych bez jednorazowych torebek foliowych. Gdzie „zrywki” jeszcze znajdują zastosowanie i jakie mają właściwości?

Zrywki – jakie mają właściwości?

Zrywki to popularne reklamówki na rolce. To bardzo uniwersalny i dość wytrzymały produkt, który znakomicie sprawdza się do przechowywania oraz transportowania różnego rodzaju przedmiotów. Wykorzystuje się je bardzo powszechnie i na szeroką skalę. Zwykle stosuje się je w sklepach z artykułami żywieniowymi, ale także i w punktach wielobranżowych i na targowiskach. Reklamówki na rolce to jednorazowe, całkowicie przezroczyste i niewielkie torebki foliowe na specjalnej rolce, która umożliwia łatwe i szybkie pobieranie kolejnych zrywek. Takie torebki foliowe są wykonane ze specjalnego materiału HDPE. Charakteryzuje się on większą gęstością niż inne dostępne na rynku folie. Reklamówki na rolce są trwałe, wytrzymałe i odporne na rozdarcie oraz lekkie uszkodzenia mechaniczne. Wykazują się również odpornością na wilgoć, detergenty czy niektóre substancje chemiczne. Ich innymi zaletami jest bardzo niska cena, poręczność oraz wygoda. Ponadto zrywki są całkowicie przezroczyste, dlatego można w nich stale przechowywać różne, drobne przedmioty i nie trzeba sprawdzać, co znajduje się wewnątrz.

Reklamówki na rolce – zastosowanie

Reklamówka na rolce jest stosowana do pakowania i transportowania różnego typu przedmiotów. Znajduje zastosowanie przede wszystkim w sklepach i marketach z artykułami spożywczymi, czyli z owocami, warzywami, mięsem, rybami, pieczywem, a także i w piekarniach oraz cukierniach. Popularne zrywki wykorzystuje się również w firmach cateringowych, restauracjach, barach czy kawiarniach. Można je także znaleźć w sklepach wielobranżowych, gdyż doskonale sprawdzają się do pakowania produktów przemysłowych, takich jak nici do szycia, śrubki, części elektroniczne itd. Duże sklepy i markety nie jest już w stanie obyć się bez zrywek. Takie reklamówki na rolce znajdą zastosowanie dosłownie w każdej branży. W punktach sprzedaży zaleca się umieścić je na specjalnym stojaku. Warto zauważyć, że sprawdzą się znakomicie nie tylko w sklepach i miejscach, w których przygotowuje się potrawy – można korzystać również z nich w domu prywatnym. Reklamówka na rolce to rozwiązanie, które zajmuje niewiele miejsca, ułatwia szybkie, łatwe i wygodne odrywanie kolejnych sztuk zrywek, a także jest wyjątkowo tanie. W domu do takich reklamówek można zapakować drobne przedmioty, takie jak guziki, nici do szycia, śrubki czy na przykład bieliznę. Do zrywek można zapakować także uprzednio upieczone ciastka albo resztki z obiadu – HDPE skutecznie oddziela poszczególne przedmioty od siebie i sprawia, że pożywienie jest dłużej świeże, miękkie i nie absorbuje zapachów innych składników lub potraw. Reklamówki na rolce umożliwiają uporządkować i trzymać w jednym miejscu przedmioty, które niezwykle łatwo zgubić.

Gdzie kupować zrywki? 

Każda osoba, która zajmuje się prowadzeniem sklepu spożywczego czy przemysłowego koniecznie powinna zaopatrzyć się w reklamówki na rolce – zarówno dla swoich pracowników, jak i klientów. W tego rodzaju produkty najlepiej zaopatrywać się do sprawdzonych producentów, takich jak Ekspert Południe. Tylko w przypadku cenionych i doświadczonych producentów można mieć pewność co do jakości produktu.