W Szklarskiej Porębie nowy hotel RADISSON

Opublikowano: 04-06-2020

W SZKLARSKIEJ PORĘBIE OTWORZONO RADISSON HOTEL !

Mimo niełatwej sytuacji jaka obecnie jest w Polsce, 29 maja otworzono w Szklarskiej Porębie nowy Radisson Hotel, jest on już 19 obiektem w Polsce należącym do Grupy 5 marek, takich jak:  Radisson Collection, Radisson Blu, Radisson RED, Radisson oraz Park Inn by Radisson.
 
Radisson Hotel Szklarska Poręba oferuje 104 stylowe pokoje i przestronne apartamenty, które zaprojektowano z myślą o podkreśleniu atmosfery tutejszych gór. Większość z nich posiada tarasy lub balkony, z których rozciąga się widok na Karkonosze i Kotlinę Jeleniogórską.
 
 
Restauracja à la carte Spice & Herb serwuje zarówno dania kuchni międzynarodowej, jak i potrawy inspirowane lokalną tradycją, pełne aromatów karkonoskich ziół. Ich uzupełnieniem są wina z polskich winnic.
 
 

W centrum Spa i Wellness znajduje się basen z zewnętrzną zjeżdżalnią, całoroczne zewnętrzne jacuzzi z widokiem na góry, sauny i łaźnie, natrysk wrażeń, tepidarium, brodzik i zjeżdżalnia dla dzieci.
W siedmiu gabinetach Wellness można skorzystać można z oferty upiększających rytuałów na twarz i ceremonii na ciało.

Radisson Hotel Szklarska Poręba oferuje całodobową, nowoczesną siłownię i Kids Club – strefę zabaw dla najmłodszych gości.