Wesoła Rodzinka – nowy gracz na rynku HoReCa

Opublikowano: 13-09-2022

Wesoła Rodzinka, bo o nich mowa, to polska marka, która stworzona została przez rodzinę z myślą o najbliższych. Pierogi wytrawne i słodkie, kopytka, kluski śląskie i leniwe. Uczciwe produkty, którymi smacznie nakarmisz rodzinę i przyjaciół. Od tego zaczynali. Rynek pozytywnie zweryfikował ich produkty. Dlatego Wesoła Rodzinka zdecydowała się na następny krok, czyli skierowanie swojej oferty do branży HoReCa.

 

Co ich wyróżnia? Praktycznie wszystko. Domowa jakość, smak, wygląd, ale też powtarzalność, bezpieczeństwo, sprawdzone surowce najwyższej jakości od lokalnych wytwórców, brak konserwantów i ulepszaczy. Szybkość i łatwość przyrządzenia, możliwość odgrzania w każdych warunkach i na przeróżnym sprzęcie bez utraty jakości (garnek, patelnia, grill, piec, a nawet mikrofalówka). Warto również wspomnieć o ekonomii, stosunkowo niska cena, szybki czas przyrządzenia, brak odpadu. 

Korzyści ze współpracy z Wesołą Rodzinką są proste. Domowy wyrób, wiele wariantów smakowych wytrawnych i słodkich, brak konieczności angażowania pracowników w uciążliwy proces produkcji, koszty niższe niż przy własnej produkcji, możliwość serwowania wielu wariantów smakowych w jednym czasie.

Warto też wspomnieć o miejscu, w którym powstają ich produkty.
– Chętnie pokażemy produkcję, bo to nasza duma. Nie mamy nic do ukrycia – powiedział nam przedstawiciel Wesołej Rodzinki. Ten kto raz spróbuje zrozumie o co chodzi.

Sami będziecie mogli się o tym przekonać już 12 października na warszawskim Kongresie Szefów Kuchni. Wesoła Rodzinka będzie tam serwowała swoje specjały

 

www.wesolarodzinka.com.pl