Bal Charytatywny

Opublikowano: 31-01-2020

Dzięki poprzedniej edycji Balu Charytatywnego zebraliśmy 150 000 zł. Hojność uczestników oraz transparentność organizatorów (żadne koszty organizacyjne nie były pokryte z wpłat uczestników) przełożyły się na wielkie dzieło, które będzie służyło wszystkim dzieciom. Gabinet lekarski, gabinet usg, sala obserwacyjna – to między innymi te pomieszczenia znajdą się w nowym SOR dziecięcym w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym.

Tym razem działania skierujemy na rzecz oddziałów dziecięcych Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Radomiu.

Za WSZYSTKIE zebrane środki (sprzedaż biletów i licytacje) zakupimy sprzęt i wyposażenie, które poprawi komfort oraz jakość leczenia dzieci w Naszym Mieście. Ani złotówka nie zostanie przeznaczona na pokrycie kosztów wydarzenia lub inne działania.

Plan wydarzenia

1 lutego 2020 roku | Hotel Karo w Mleczkowie

WYKWINTNA KOLACJA Z WINEM

Znani kucharze zaserwują wyjątkowe dania

Udział w Balu Charytatywnym jest okazją do zasmakowania popisowych dań znanych szefów kuchni. Popisowe dania są z największą starannością przygotowane specjalnie na ten jeden wieczór. Szefowie pozostawią na ten czas obowiązki w swoich miastach aby wziąć udział w Naszym wydarzeniu. Warto podkreślić, że pomagają bez wynagrodzenia. 

Podczas Balu będzie możliwość zdobycia wielu cennych przedmiotów

Licytacje są nieodłącznym elementem Balu. Do zdobycia są przedmioty przekazane przez sportowców, artystów, polityków czy koneserów sztuki. 

Nie zabraknie okazji do tańca przy muzyce na żywo

Podczas Balu wystąpi wielu artystów. Wydarzeniu będzie towarzyszyła muzyka grana na żywo.

Więcej na: https://lepszajakosczycia.pl/