Festiwal Pierogów i Smaków Świata w Szczytnie

Opublikowano: 23-07-2021

Festiwal Pierogów Świata to wydarzenie, które ma na celu skupienie w jednym miejscu wielu kultur oraz kuchni. Pierogi to potrawa, którą Polacy uwielbiają. Niezwykła pierogowa uczta zapewni gościom różnorodność pochodzenia, smaków oraz ich kształtów.

Podczas Festiwalu będzie można spróbować pysznych pierogów z różnych stron świata nadziewanych przeróżnymi farszami. Będą między innymi: manty – tureckie pierogi, japońskie pierożki – gyoza, wietnamskie – hacao, gotowane na parze i nadziewane pikantną kapustą pekińską kimchi, gruzińskie pierogi – chinkali z pysznym farszem, czy czebureki. Nie zabraknie także polskich pierogów nadzianych przeróżnymi farszami.

Festiwal Pierogów Świata z sukcesem organizowany jest w całej Polsce. Odbył się w takich miastach jak Warszawa, Lublin,  Łódź, Poznań, Wrocław, Bydgoszcz, Katowice, czy Kraków.

Piszemy w związku z prośbą o objęcie patronatem medialnym naszego wydarzenia.
Interesuje nas współpraca barterowa, w zamian za wsparcie medialne możemy zaproponować zamieszczenie logo na materiałach promocyjnych, przestrzeń na Państwa materiały promocyjne podczas trwania targów oraz post na wydarzeniu informujący o patronach wydarzenia.

Plac Juranda, Szczytno

Piątek 15:00-22:00, Sobota 12:00-22:00, Niedziela 12:00-18:00