Hospitality & Food Qatar jesienią 2018

Opublikowano: 01-08-2018

W dniach od 6 do 8 listopada będzie miało miesjsce najważniejsze wydarzenie HoReCa na Półwyspie Arabskim – Hospitality & Food Qatar. Miejsce spotkania nie jest przypadkowe, bowiem Katar od wielu lat jest postrzegany na międzynarodowych rynkach inwestycyjnych jako jeden z najatrakcyjniejscych partenrów. Zeszłoroczna edycja skupiła ponad 6000 gości oraz 156 wystawców, reprezentujących 15 krajów, a Katar został doceniony za niezwykłą, międzynarodową gościnność. 

Targi wraz z towarzyszącymi atrakcjami odbędą się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Doha (Doha Exhibition and Convention Center – DECC) w godzianch 15:00 – 21:00 na powierzchni 47.700 m². Jest to najnowocześniejsza hala wystawiennicza, z modułowym systemem ściennym, nowoczesnymi salami konferencyjnymi i podziemnym parkingiem na 3000 samochodów.  Na hale wystawowe można m.in. z łatwością wprowadzić duże pojazdy, łodzie i inne wielkogabarytowe maszyny i urządzenia.

Wystawa połączy operatorów hotelowych, dostawców HoReCa, inwestorów i innych profesjonalistów z branży, którzy przyjadą, by zaprezentować najnowsze produkty i rozwiązania. Organizator podkresla, że Hospitality Qatar to nie tylko wystawa, ale pełnoprawna platforma, która obejmuje rynek HoReCa pod każdym względem. Program zostanie tak przygotowany, by pomagać wystawcom i odwiedzającym spotkać się z potencjalnymi partnerami biznesowymi, a spotkanie uatrakcyjnić mają dynamiczne wydarzenia dedykowane specjalistom HoReCa.

SALON CULINAIRE

Znakomity pokaz kulinarnej gościnności Kataru, który celebruje doskonałość kulinarną i kreatywność. Salon będzie zawierał konkursy i pokazy na żywo dla najlepszych lokalnych i międzynarodowych szefów kuchni, którzy zaprezentują swoje umiejętności i kunszt w różnych kategoriach. Organizatorzy zapraszają zainteresowanych szefów kuchni, by dołączyli do wydarzenia i pokazali się sędziom i międzynarodowej publiczności. Przewidziane są nagrody od zestawów noży po bilety lotnicze do miejsc na całym świecie. 

LIVE COOKING COMPETITION

Konkurencja, która wystawia na próbę umiejętności i kreatywność uczestniczących kucharzy. Zawodnicy zmierzą się, aby zaprezentować najlepsze dania i zdobyć pierwsze miejsce. Jest to świetna okazja dla odwiedzających, aby oglądać pokaz na żywo i uczyć się od najlepszych.

Więcej informacji: http://www.hospitalityqatar.qa/