Hotel Roberta De Niro w Warszawie w 2020 roku

Opublikowano: 19-09-2019

W pierwszej połowie 2020 roku otwarty zostanie pierwszy w Polsce hotel Nobu, marki znanej z lifestylowych hoteli i oryginalnych restauracji.
Powstała po spotkaniu Roberta De Niro z szefem kuchni Nobu Matsuhisą w jego japońskiej restauracji w Los Angeles. Sieć cenionych na całym świecie restauracji, stworzona wspólnie z producentem filmowym Meirem Teperem wzbogaciła swoje portfolio także o hotele. Wkrótce jeden z nich zostanie otwarty w Warszawie a podczas wydarzenia pojawi się trójka wspomnianych gwiazd.

Restauracja i hotel Nobu w Warszawie pojawi się w miejscu dotychczasowego Hotelu Rialto (ul. Wilcza 73), który jest właśnie rozbudowany. Prace są już bardzo zaawansowane, a budynek kompletnie zmienił swoje oblicze. Efekty prac możecie zobaczyć w załączonej galerii zdjęć. Pierwsi goście restauracji i Hotelu Nobu w Warszawie będą mogli skorzystać z usług tego wyjątkowego miejsca już w pierwszej połowie 2020 roku. Cały projekt będzie kosztować 100 milionów złotych, a nowe, pięciogwiazdkowe miejsce w stolicy otworzy sam Robert De Niro oraz uznany szef kuchni – Nobu Matsuhisą i z producentem filmowym Meirem Teperem.

żródło: warszawa.naszemiasto.pl