Karnawał i Studniówki z Gastro Magic!

Opublikowano: 03-02-2020

Karnawał i Studniówki pod kontrolą! 

Po Sylwestrze czas na wspaniałe bale karnawałowe m.in. Studniówki. To dla całej branży HORECA czas wzmożonej pracy. Bywa, że nawał i tempo pracy prowadzi do nieprzewidzianych braków w wyposażeniu w profesjonalny sprzęt gastronomiczny, czy zastawę stołową. Dobrze w takich sytuacjach pamiętać o Gastro Magic Service.

Wszędzie i do każdego

W tym gorącym okresie jest to ogromne ułatwienie, które pozwala na zachowanie priorytetów organizacji pracy. Dodatkowo, trzy nowo otwarte oddziały w Gdańsku, Katowicach i Poznaniu, liczna flota  samochodów krążąca po całym kraju, by każdy klient otrzymał zamówiony sprzęt w pożądanym czasie. I naprawdę nie ma znaczenia, jak daleko jest zlokalizowany punkt docelowy – GMS dociera po prostu wszędzie. I do każdego – co mocno podkreślają przedstawiciele wypożyczalni. Dlatego z ich pomocy można skorzystać przy organizacji dużego eventu na tysiące osób, jak i podczas kameralnego przyjęcia.

20171023_113439

Kalejdoskop możliwości

Oferta wypożyczalni została tak przygotowana, by zaspokajać potrzeby na sprzęt gastronomiczny na imprezy o właściwie każdym charakterze.  GMS posiada największy wybór zastawy stołowej i sprzętu kuchennego. W zależności od priorytetów i klasy wydarzenia można wypożyczyć sprzęt takich marek, jak np.: Rosenthal, Versace, Villeroy&Boch, Chef&Sommelier, Steelite, Open Up, Spiegelau, Riedel, Robbe&Berking i wiele innych.

Stół szaro-pomarańczowy 1