Kup nowy sprzęt gastronomiczny w 123GASTRO.PL

Opublikowano: 09-02-2021

Sytuacja w jakiej obecnie znajduje się branża gastronomiczna nie napawa optymizmem a kolejne komunikaty z wciąż przekładanymi terminami jej odmrożenia wzbudzają szereg skrajnych emocji.

Ostatnie rozporządzenie, na mocy którego hotele już od 12 lutego będą mogły przyjmować gości niesie nadzieję, że kolejnym etapem będzie otwarcie restauracji i możliwość organizacji imprez (oczywiście z zachowaniem wszystkich wymaganych zasad bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego ). Wszystkim zależy aby po tak długim lockdownie jak najszybciej wrócić do prowadzenia normalnej działalności i próbować odrabiać powstałe straty. Warto się dobrze do tego czasu przygotować i doposażyć w brakujący sprzęt.

Sklep 123Gastro.pl powstał w odpowiedzi na potrzeby rynku gastronomicznego. Zespół wyszkolonych handlowców  zajmuje się sprzedażą nowego sprzętu. Można z nimi od A do Z wyposażyć restaurację, catering, hotel, czy małą gastronomię. Co ich wyróżnia? Szybkość działania i wszechstronność – bardzo szeroki asortyment i najlepsze marki w jednym miejscu. W ofercie znajduje się porcelana, sztućce, szkło, stoły, krzesła, tekstylia, sprzęt bufetowy, kuchenny i barmański, sprzęt chłodnicy i  grzewczy. Handlowcy 123GASTRO.PL są w stanie zrealizować nieszablonowe zamówienia i znaleźć niestandardowe rozwiązania. Mówią, że zajmują się tematem od pomysłu, przez projekt i doradztwo, po realizację.

Firma szczyci się współpracą z Fine Dine, Hendi, Miszczak Tableart, Hamilton Beach, Winterhalter, Stalgast, Grafen, Tom Gast.

Polecamy: www.123gastro.pl