Mistrzostwa Grilla i BBQ!

Opublikowano: 08-07-2019

Karkówka, żeberka wieprzowe, przepona wołowa i stek wołowy w towarzystwie wybranych warzyw – takie wyzwania czekają na uczestników naszego konkursu podczas Steak House Tarsmak Festival
Najlepsi otrzymają atrakcyjne nagrody i prestiżowy tytuł Mistrza Grilla i BBQ‼️
Uczestnikami Mistrzostw mogą być kucharze profesjonaliści i amatorzy.
Organizator pokrywa koszty zakwaterowania i wyżywienia dla 4 osób z ekip startujących.
Regulamin i formularz zgłoszeniowy (z załącznika)

Steak House Tarsmak Festival, to impreza, która łączy miłośników dobrej muzyki oraz wyśmienitego jedzenia.

MUZYKA
Muzyka jaką zaprezentujemy na festiwalu to mieszanka folku, rock’n’roll’a i szeroko pojętej americany. Chcemy pokazać gościom nie tyle dobrze znane z radia i telewizji zespoły, ale projekty, które wg nas są ciekawe i wartościowe. Otwieramy się na nowe, mniej znane zespoły umożliwiając im prezentację ich twórczości przed szeroką publicznością. Staramy się ustalić program tak, aby każdy znalazł coś dla siebie, jednocześnie utrzymując klimat festiwalu.

JEDZENIE
Dopełnieniem festiwalu będą Mistrzostwa Grilla i BBQ z udziałem uznanych szefów kuchni. To będzie pierwsze takie wydarzenie  w regionie, na którym goście będą mogli posmakować dań przygotowywanych przez kucharzy z całej Polski. Amerykańskie smaki BBQ idealnie wpasują się w folkowy klimat festiwalu. Przygotowywanie potraw przez uczestników mistrzostw na oczach gości doda nutki pikanterii w rywalizacji.

MIEJSCE
To wszystko odbędzie się w świetnej lokalizacji – praktycznie na granicy trzech województw: małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego, nad pięknie położonym zalewem w Narożnikach w gm. Radgoszcz, popularnym kąpielisku i miejscu różnorodnych wydarzeń kulturalnych.

Odliczamy do Steakhouse Tarsmak Festival 

To będą 3 dni muzycznej i kulinarnej uczty, a zarazem doskonała promocja żywności wysokiej jakości. W malowniczej scenerii, nad zalewem w Narożnikach (gm. Radgoszcz, woj. małopolskie) odbędzie się Steakhouse Tarsmak Festival. Wydarzenie zaplanowano w dniach 2-4 sierpnia. Przed nami Mistrzostwa Grilla i BBQ, koncerty m. in. zespółów: KSU, InoRos, Letni Chamski Podryw, Pudelsi oraz wiele, wiele innych dodatkowych atrakcji. Wstęp jest darmowy!

Impreza rozpocznie się w piątek, 2 sierpnia wspomnianymi już Mistrzostwami Grilla i BBQ. Zawody są skierowane zarówno do kucharzy amatorów, jak i profesjonalistów. Dla zdobywców czołowych miejsc przygotowano atrakcyjne nagrody rzeczowe. Organizator pokrywa koszty zakwaterowania i wyżywienia dla 4 osób z ekip startujących. Zapisy już ruszyły. Szczegóły na stronie: https://www.facebook.com/steakhousetarsmakfestival. Uczestnicy zmierzą się z karkówką, żeberkami wieprzowymi, przeponą wołową i stekiem wołowym w asyście wskazanych warzyw. W piątek na scenie festiwalowej wystąpią: Diversion, The Hypnotunez, Grey Zone American Blue, Yellow Horse i KSU.

Kolejny dzień festiwalu przyniesie ciąg dalszy zmagań przy grillu, pokazy kulinarne mistrzów kuchni i cukiernictwa oraz koncerty zespołów InoRos, Letni Chamski Podryw, Pudelsi. 

Natomiast w niedzielę zaplanowano piknik rodzinny, MasteChef Family BBQ i konkursy z firmą GreatGastro, a w tym konkursy na zjedzenie najostrzejszego skrzydełka czy największej ilości skrzydełek. 

Organizatorzy wydarzenia przygotowali też szereg innych atrakcji na weekend festiwalowy, jak warsztaty z grillowania, degustacje i strefę food truck. 

Steakhouse Tarsmak Festival odbędzie się w świetnej lokalizacji – praktycznie na granicy trzech województw: małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego, nad pięknie położonym zalewem w Narożnikach w gm. Radgoszcz (pow. dąbrowski, woj., małopolskie), popularnego kąpieliska i miejsca różnorodnych wydarzeń kulturalnych. 

Organizatorami przedsięwzięcia są:

  • Firma Tarsmak – liczący się producent różnorodnych sosów majonezowych i pomidorowych, majonezów, ketchupów, musztard i dresingów. Oferta firmy z siedzibą w Radgoszczy obejmuje gamę ponad 200 produktów, które trafiają do kilkunastu krajów. 
  • Restauracja Steak House z Dębicy wraz z jej właścicielem i szefem kuchni – Piotrem Bassarą, który grilluje po mistrzowsku. Restauracja Steak House specjalizuje się w serwowaniu znakomitych steków oraz potraw kuchni Tex-Mex. Ten popularny lokal gastronomiczny jest również animatorem przedsięwzięć łączących kulturę, muzykę i kulinaria.

Patronat Honorowy nad Steak House Tarsmak Festival sprawuje Wójt Gminy Radgoszcz.

Bezpłatny wstęp dla publiczności.