Nowy termin targów EuroGastro.

Opublikowano: 11-05-2020

Szanowni Państwo, 
w związku z przedłużającym się stanem epidemicznym związanym z ciągłym rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-Cov 2 oraz związane z nim obostrzenia wprowadzone przez polskie władze zmuszają nas do ponownego przełożenia terminu 24. Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro i 13 Międzynarodowych Targów Obiektów Noclegowych WorldHotel, jakie były zaplanowane w Ptak Warsaw Expo w dniach 18-20 czerwca 2020 r.
W obliczu tych niezależnych od nas okoliczności o zmianie terminu Targów jest obecnie najlepszym z możliwych rozwiązań, tym bardziej że wypowiedzi przedstawicieli władz nie dają nadziei na możliwość przeprowadzenia w czerwcu br.imprez tego typu, jak nasze Targi. 
 
Priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo i komfort uczestników Tragów, dlatego oceniając potencjalne ryzyko, a także kierując się Państwa prośbami, zdecydowaliśmy się na przełożenie 24. Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro i 13. Międzynarodowych Targów Obiektów Noclegowych WorldHotel w na termin 24-26 marca 2021.
 
Jest nam niezmiernie przykro, że nie będziemy mogli spotkać się z Państwem w tym roku. 
 
Przepraszamy za zmiany i niedogodności, ale obecna sytuacja w Polsce oraz Europie zmusza nas do radykalnych lecz odpowiedzialnych kroków, mających na celu uchronienie Państwa przed zakażeniem koronawirusem.
W tym trudnym dla nas wszystkich czasie życzymy Państwu zdrowia, optymizmu i nadziei. 
 
Z wyrazami szacunku,
 
Urszula Potęga – Prezes Zarządu
Anna Wielgos – Wiceprezes Zarządu