Piknik Międzykulturowy „Kuchnia Imigrantów”

Opublikowano: 10-07-2019

Przed nami druga edycja Pikniku Międzykulturowego „Kuchnia Imigrantów”.

Wydarzenie odbędzie się w klubie Iskra Pole Mokotowskie w dn. 21 lipca 2019r.

Imigrant to osoba, która dobrowolnie zamieszkała w kraju innym niż swój ojczysty. To osoba, która znalazła w tym kraju drugi dom, rodzinę, przyjaciół, pracę… Na Pikniku Międzykulturowym będzie można poznać osoby, które z własnego wyboru zamieszkały w pięknej Polsce i prowadzą tutaj swoją restaurację, dzieląc się smakami swojej ojczyzny.

Piknik Międzykulturowy jest świetną okazją, do poznania innych krajów oraz ich kultur poprzez kuchnię. Podczas targów „Kuchni Imigrantów” nie zabraknie kuchni wietnamskiej, indyjskiej, gruzińskiej, hiszpańskiej, libańskiej, szeroko pojętych smaków Azji, orientalnych przypraw i dodatków do jedzenia.

Warszawski klub Iskra, a dokładniej ogród tego miejsca, sprawi, że ten czas będzie można spędzić w dowolnym miejscu na świecie. To wszystko dzięki pysznym potrawom przygotowanych przez przyjaciół z odległych krajów. Będzie można nie tylko zjeść i zrelaksować się w leżakach, ale porozmawiać z reprezentantami różnych kuchni, którzy z pewnością chętnie opowiedzą o swoim kraju.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o objęcie patronatem medialnym Pikniku Międzykulturowego „Kuchnia Imigrantów”, który odbędzie się 21 lipca w warszawskim Klubie Iskra.
Interesuje nas współpraca barterowa, w zamian za wsparcie medialne możemy zaproponować zamieszczenie logo na materiałach promocyjnych, przestrzeń na Państwa materiały promocyjne podczas trwania targów oraz post na wydarzeniu informujący o patronach wydarzenia.
Piknik Międzykulturowy „Kuchnia Imigrantów” 21.07.2019r Klub ISKRA Pole Mokotowskie, Warszawa Godz. 12:00 – 19:00 Wstęp Wolny Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/875293539492981/