Riesling Weeks – 18.07-08.08!

Opublikowano: 02-06-2020

Szanowni Państwo,
W związku z rozprzestrzenianiem się epidemii koronawirusa (Covid-19) na świecie, w tym także w Polsce, podjęliśmy decyzję o przesunięciu Riesling Weeks na późniejszy termin.
 
NOWY TERMIN 18.07-8.08.2020
 
Już po raz szósty zapraszamy importerów wina, sklepy specjalistyczne, hotele, restauracje, wine bary,  które mają w ofercie niemieckie wina do przyłączenia się do ogólnopolskiej akcji promocyjnej Rieslinga -Riesling Weeks.
 
Tygodnie Rieslinga są bardzo ważnym działaniem  w ramach naszego programu marketingowego w Polsce. Nasze przedstawicielstwo podczas tych trzech tygodni wspiera działania promocyjne importerów, sklepy specjalistyczne i branżę restauracyjną.
 
Dlaczego organizujemy „Riesling Weeks”?
  •  w celu podniesienia świadomości konsumentów o walorach smakowych niemieckiego Rieslinga i możliwościach łączenia go z różnymi potrawami.
  •  w celu zwiększenia świadomości co do różnorodności jego stylów (Riesling to nie tylko słodkie wino!) 
  • w celu zwiększenia sprzedaży Rieslinga poprzez zachęcanie konsumentów do odwiedzania restauracji, wine- barów oraz sklepów specjalistycznych w trakcie trwania promocji.
Najlepszych parterów nagradzamy.
 
W tym roku fundatorem nagród dla restauracji, które najlepiej przeprowadzą akcję promocyjną jest firma Winterhalter.  
 
Od trzech lat rozszerzyliśmy promocję poprzez dedykowaną stronę www.rieslingweeks.pl, oczywiście w tym roku będziemy nadal kontynuować to działanie. Strony tej jeszcze nie aktualizowaliśmy o miejsca, także mogą Państwo sprawdzić , jakie miejsca brały udział w zeszłej edycji.
 
W tym roku usprawniamy naszą stronę poprzez rozbudowany, bardziej funkcjonalny kalendarz wydarzeń. W celu usprawnienia funkcjonalności będą mogli Państwo sami wpisywać organizowane przez Państwa akcje promocyjne.
 
Zgłoszenia do akcji promocyjnej RieslingWeeks,  który znajdziecie Państwo na https://www.winaniemieckie.pl/riesling-weeks-2020/ prosimy przesyłać na adres mailowy info@winaniemieckie.pl do dnia 05.06.2020.