Słodka konferencja.

Opublikowano: 13-01-2020

Słodka Konferencje (26 stycznia, niedziela, Hotel Ambasador Premium, Łodź) to unikatowe wydarzenie w skali kraju – jeszcze nikt nigdy nie zintegrował w ten sposób intensywnie rozrastającej się społeczności „torciar” – jak same mówią o sobie specjalistki od słodkich wypieków. Historie autorskich pracowni cukierniczych i kameralnych cukierni to nierzadko gotowe scenariusze na filmy o realizacji marzeń i dążeniu do celu mimo przeciwności.

Ula Stępniak – przedsiębiorczyni, właścicielka biznesu edukacyjnego ulastepniak.pl, właścicielka pracowni cukierniczej Słodki Muffin i pomysłodawczyni wydarzenia skierowanego specjalnie do osób ze słodkiej branży. Do osób, które marzą o własnym słodkim biznesie, a które boją się podjąć decyzję czy to dobry moment na jego otwarcie, albo takich, które już ten słodki kącik mają, ale nie wiedzą, jak go wypromować, jak dotrzeć do klientów, jak podwoić lub potroić swoje przychody.

Konferencja wydaje się wyjątkowa ze względu na swój charakter i występujące specjalistki, które podzielą się bardzo konkretną wiedzą w ważnych dla torciar obszarach.

Podczas Słodkiej Konferencji uczestnicy nauczą się zdobywać klientów, robić zdjęcia swoim wypiekom, współpracować z mediami, prowadzić swoje profile w mediach społecznościowych, zarabiać więcej pracując tyle samo, wykorzystywać krytykę. Poznają tajniki barwników, sekrety masy cukrowej i czekolady plastycznej, wskazówki jak pracować zgodnie z wymogami sanepidu, zwiększą pewność siebie. A to wszystko dzięki fenomenalnym kobietom:

Na Konferencji wystąpią:

  • Urszula Stępniak (organizatorka i pomysłodawczyni Słodkiej Konferencji, właścicielka biznesu edukacyjnego ulastepniak.pl i pracowni Słodki Muffin)
  • Urszula Janusz (cukiernik, właścicielka firmy Słodki Stół),
  • Angelika Chwyć (dekoratorka cukiernicza, projektantka),
  • Marta Teterycz (HACCP Wspomagamy Gastronomię),
  • Kinga Błaszczyk-Wójcicka / GREEN MORNING (Fotografka i stylistka kulinarna, założycielka bloga greenmorning.pl)
  • Magdalena Sadowska (specjalistka w marketingu online),
  • Agnieszka Danowska – Tomczyk (specjalistka ds. PR i komunikacji w branży gastronomicznej i cukierniczej),
  • Joanna Sławińska (trener mentalny)

Bilety oraz szczegóły dotyczące agendy, prelegentów dostępne na stronie konferencji: http://slodkakonferencja.pl oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/slodkakonferencja/

Jeśli chcesz wystąpić na Słodkiej Konferencji w charakterze partnera wydarzenia skontaktuj się z nami na adres: partnerzy@slodkakonferencja.pl