Smaczne i zdrowe regionalne produkty w Blue City

Opublikowano: 17-09-2019

Wszystkich ceniących dobre, zdrowe jedzenie i tradycyjne smaki zapraszamy na wrześniowy Jarmark Produktów Regionalnych. Tym razem będzie trwał od środy 18 września do soboty 21 września.

W Blue City w ciągu czterech dni, na stoiskach jarmarku, na poziomie – 1, będzie można kupić polskie produkty wytwarzane przez sprawdzone, rodzinne gospodarstwa i niewielkie zakłady. W ofercie wystawców znajdziemy swojskie specjały produkowane na podstawie starych polskich receptur i regionalnych przepisów.

Na fanów dobrej żywności czekać będą stragany z wędlinami, nabiałem, rybami, pieczywem na zakwasie, miodami z gospodarstw pasiecznych i tegorocznymi przetworami. Będzie można spróbować i kupić m.in. oscypki, sery korycińskie, sery kozie i poznać takie regionalne potrawy jak piróg biłgorajski czy kartacze. Dla tych, którzy tęsknią za prawdziwym domowym jedzeniem, jarmark będzie okazją do kupienia bigosu, pierogów i naleśników.

Podczas jarmarku będzie można zaopatrzyć się również w produkty greckie, włoskie, węgierskie i tureckie.

Jarmark Produktów Regionalnych jest skierowany do osób, które chcą spróbować innych produktów niż te, które oferują sklepy spożywcze.

# przysmaki z różnych rejonów Polski i świata
# zdrowe jedzenie z pewnych źródeł
# produkty bezpośrednio od producentów
# degustacja specjałów