XV Festiwal Kuchni Greckiej

Opublikowano: 04-02-2020

Mamy zaszczyt poinformować, że w tym roku odbędzie się XV, jubileuszowy Festiwal Kuchni Greckiej. Pochodzący z Grecji mistrz kulinarny, Teo Vafidis, zaprasza wszystkich miłośników śródziemnomorskich smaków!

Festiwal, wzorem lat ubiegłych, odbędzie się podczas Międzynarodowych Targów HoReCa – Euro Gastro. Targi od lat przyciągają wszystkich zainteresowanych nowinkami branżowymi i na przestrzeni lat stały się marką samą w sobie, doskonale rozpoznawalną przez przedstawicieli naszego świata.

Festiwal Kuchni Greckiej odbywa się zawsze, trzeciego dnia Targów. W tym roku zapraszamy Państwa 27.03.2020 do Centrum Wystawienniczego PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie.

W trakcie festiwalu odbywa się  konkurs kulinarny, w którym najlepsi szefowie kuchni rywalizują o wygraną, tworząc potrawy ze składników wskazanych przez organizatora.

Kucharze oceniani są przez profesjonalne jury: Kurt Scheller,  Robert Sowa, Jerzy Pasikowski.

Festiwal jest otwarty jest dla odwiedzających. Mamy również strefę do rozmów branżowych.

Teo Vafidis zaprasza do współtworzenia Festiwalu, zapewniając, że jest to doskonała okazja do pokazania swojej marki oraz produktów – zarówno w sektorze hurtowym, jak i detalicznym.

Teo zaprasza także wszystkich kucharzy, którzy chcą wziąć udział w konkursie. O wszystkie informacje można zapytać pisząc bezpośrednio do organizatora – event@vafidis.pl

Zgłoszenia uczestników konkursowych przyjmowane są do 07.03.2020.

Zgodnie z doroczną tradycją, Festiwal zakończy się wspaniałą Galą – imprezą w stylu greckim, a więc zorganizowaną z wielką pompą. W tym roku Vafidis podejmie swoich gości w hotelu Sangate przy ul. KOR w Warszawie.