123gastro prezenty na święta

Opublikowano: 23-11-2018

Święta to dla jednych czas radosnych poszukiwań prezentów dla bliskich, a dla drugich – paskudny stan podenerwowania z tego samego powodu. Bo kupowanie prezentów może być tak radością, jak i nieprzyjemnym obowiązkiem. Nie oceniamy, a podpowiadamy. Bo w sklepie ze sprzętem gastronomicznym 123gastro można znaleźć wiele ciekawych pomysłów dla wszystkich! Nie tylko dla osób związanych zawodowo z branżą. Sprawdźmy to razem!

123gastro –  dla babci i dziadka

Można czasami odnieść wrażenie, że wraz z wiekiem nasza tożsamość i marzenia sprowadzają się do kolejnej pary ciepłych kapci… Tymczasem nasi dziadkowie mają apetyt na życie i realizowanie tego, na co nie mogli sobie dotąd pozwolić. Co można zatem dla nich wybrać w sklepie 123gastro? Jeśli lubią słodycze, to może profesjonalną maszynę do lodów? Nietrudna w obsłudze może (po uprzednim schłodzeniu składników) wyprodukować lody śmietankowe w czasie ok. 30 minut. To mogłoby się niejednemu spodobać. A osoby, które szukają bardziej ekonomicznego rozwiązania mogą rozważyć zakup kilku smaków syropów, które wzmacniają walory kawy, herbaty, lemoniady, shake’ów, deserów oraz innych napojów.

123gastro – dla niej

Co kobiety lubią najbardziej? Biżuterię i uśmiechniętego pana w zasięgu ręki. To jasne. Ale też chwili wytchnienia oraz wsparcia w codziennych obowiązkach. Dlatego obok czegoś osobistego, można obdarować panią (domu lub serca) dobrej jakości sprzętem kuchennym, którego używanie usprawni i skróci czas przygotowywania posiłków. Może to być świetny Robot planetarny z funkcją gotowania indukcyjnego – Cooking Chef, który umożliwia gotowanie, smażenie oraz gotowanie na parze. Choć można pomyśleć przy okazji o potrzebach całej rodziny i zaopatrzyć się  z okazji świąt w ekspres do kawy. Z doświadczenia wiemy, że ucieszy się z niego niemal każda kobieta.

123gastro – dla niego

A może obudzić w mężczyźnie zmysł do niełatwej sztuki barmańskiej? Jeśli wódka z colą lub sokiem zaczyna Cię już nudzić, pomyśl o zakupie dla niego na święta sprzętu barmańskiego. W sklepie jest ogromny wybór różnorodnych akcesoriów – z pewnością uda się skompletować ciekawy pakiet na start. A inny pomysł? Grill! Z wieloma funkcjami, z wieloma możliwościami, najlepiej taki, który zawsze robi idealne potrawy. Mężczyźni uwielbiają gadżety, a dobry grill przyda się całej rodzinie. Ogromny wybór znaleźć można oczywiście na stronie 123gastro w zakładce GRILL. 

123gastro – dla młodzieży

Wydawać by się mogło, że w sklepie ze sprzętem gastronomicznym nie ma nic dla młodzieży… Nic bardziej mylnego! Wszystko zależy oczywiście od preferencji nastolatków, ale można założyć, że niewielu z nich pogniewa się, kiedy znajdzie pod choinką profesjonalne urządzenie do hot-dogów! Albo jako suplement do prezentu – „wypasiony” ekspozytor do hot-dogów. Młodszemu rodzeństwu można z kolei zamówić komplet kubków z motywem przedszkolnym. 

Pomysłów są setki! W jednym sklepie internetowym można tak naprawdę zrobić prezenty dla wszystkich. Wystarczy odrobina czasu i trochę więcej dobrej woli. Polecamy się! 

Zespół 123gastro

artykuł sponsorowany