Absolut Elyx w nowej butelce już na półkach

Opublikowano: 16-05-2019

Od maja, w sklepach znajdziemy ekskluzywną wódkę Absolut Elyx w nowej butelce.
Jej wygląd oddaje wartości marki jakimi są najwyższa jakość wódki premium oraz dążenie do perfekcji i odważnych rozwiązań. Autorem projektu jest londyńska agencja Stranger&Stranger. 

Absolut Elyx prezentuje nowy projekt butelki. Marka, jak zawsze skupiona na dążeniu do perfekcji
i rzemiosła na najwyższym poziomie, przedstawia propozycję nawiązującą do miedzi, która odgrywa kluczową rolę w procesie destylacji tego wyjątkowego produktu. 

Nowa butelka wyróżnia się metaliczną etykietą w miedzianym kolorze, dzięki której trudno ją przeoczyć na sklepowej półce. Ponadto, projektanci z londyńskiej agencji Stranger&Stranger nadali jej smukły kształt oraz wzbogacili o żłobienia odbijające światło, przykuwając tym samym uwagę koneserów ekskluzywnego designu, ceniących eleganckie formy. Co ważne, zawartość Absolut Elyx pozostaje niezmieniona – skład i smak wódki jest taki sam.

Pracując nad Absolut Elyx zawsze staramy się rzucić wyzwanie konwencjonalnym rozwiązaniom.
Zależało nam na stworzeniu czegoś zaskakującego, luksusowego i eklektycznego. Naszą aspiracją było osiągniecie prawdziwego dzieła sztuki, m.in. dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę
z agencją Stranger&Stranger, która doskonale rozumie DNA naszej marki i potrafi oddać ducha stylu życia Absolut Elyx
– mówi Agnieszka Michalska, Senior Brand Manager marki Absolut.

Każda kropla Absolut Elyx (dostępnego na ponad 70 rynkach na całym świecie) powstaje w jednej miejscowości – w Åhus, w Szwecji. Cała produkcja opiera się na wyjątkowej filozofii ONE SOURCE. Chodzi o to, iż począwszy od pierwszego małego ziarenka pszenicy, a kończąc na unikalnej butelce, wszystko tworzone jest w odległości nie większej niż 25 km. Dodatkowo, Absolut Elyx destylowany jest w specjalnej miedzianej kolumnie powstałej w 1921 roku, dzięki której z trunku usuwane są wszelkie niepożądane związki, a sam smak nabiera bogatego i niepowtarzalnego charakteru.

Absolut Elyx jest dostępny w butelce 0,7L. 

ABSOLUT ELYX

Absolut Elyx jest wyrazem luksusowego rękodzieła wielokrotnie nagradzanej wódki Absolut Vodka, zbudowanego w oparciu o zaangażowanie na rzecz jakości wykonania i pionierskiego ducha. Każda kropla Absolut Elyx wytwarzana jest z pszenicy ozimej pochodzącej z jednej posiadłości w szwedzkim Åhus, ręcznie destylowanej w kolumnie miedzianej z roku 1921, usuwającej wszelkie zanieczyszczenia i zapewniającej wyjątkowo gładkie wykończenie wódki. Cała produkcja Absolut Elyx odbywa się w promieniu 25 km i jest monitorowana przez głównego gorzelnika Kristera Asplunda, który nadzoruje stuletni proces destylacji, przekazywany przez pokolenia szwedzkich producentów wódki. Dzisiaj, jako wiodący wyraz luksusu, wódka Absolut Elyx, jest podziwiana na całym świecie za swoją naturę kojarzoną z radością i tradycję wyróżniania się z tłumu. Dowiedz się więcej na stronie www.ElyxBoutique.com oraz na Instagramie @AbsolutElyx i pod hasztagiem #CopperMakesItBetter.