Kolorowe talerze na wesela

Opublikowano: 28-10-2019

Czy wesele musi się koniecznie kojarzyć z rosołem i białą zastawą stołową? Zdecydowanie nie. Skoro w Polsce jesteśmy aktywnymi świadkami rewolucji gastronomicznej, warto pomyśleć o zainwestowaniu w unikatową, przykuwającą uwagę porcelanę. Albo wypożyczenie takiej na specjalną okazję, jaką przecież jest zabawa weselna. Goście z pewnością docenią taki efekt wizualny. Wesele, ale tak naprawdę każde wydarzenie rodzinne czy firmowe może podnieść poziom realizacji dzięki wysokiej jakości, ładnej i niestandardowej zastawie stołowej. 

Dlaczego warto to rozważyć? Głównym powodem jest fakt, że każde danie wygląda zdecydowanie lepiej na dobrze prezentującym się talerzu. Biały oczywiście też może być elegancki, ale jest rozwiązaniem klasycznym, najczęściej spotykanym i nie pracuje na rzecz PR restauracji czy domu weselnego. Kolejnym powodem jest… oszczędność! Piękne talerze i półmiski stanowią gustowną, wyszukaną aranżację stołu i nie trzeba zastawiać go dodatkowymi wazonikami i bukietami. Co jeszcze? Zdjęcia z wesela, podczas którego użyta została kolorowa, nowoczesna zastawa stołowa wyglądają reprezentacyjnie i z pewnością posłużą do pozyskiwania kolejnych zleceń. A najważniejsze: nasi goście. Ugoszczenie ich wspaniałą kuchnią i wyserwowanie dań na ładnych talerzach stanowi obowiązek każdego szanującego się restauratora.

Co kupić? Wystarczy wejść na stronę sklepu internetowego 123gastro.pl w zakładkę Restauracja/ Porcelana i wybrać kolejny filtr np.: Porcelana czarna. Wygląda zupełnie inaczej, prawda? Posiadanie takich talerzy uatrakcyjni ofertę lokalu i może przełożyć się na większe zainteresowanie. Rzecz jasna kolorowe talerze można na wyjątkowe okazje po prostu wypożyczać z Gastro Magic Service, zdając się na podpowiedź doświadczonych specjalistów lub wybierając samodzielnie z katalogu najciekawsze produkty. W ofercie 123gastro oraz Gastro Magic są talerze i inne elementy zastawy stołowej od takich firm, jak Fine Dine, Tomgast, Bela Mesa czy Dajar. Wspólnym mianownikiem tych marek jest wysoka jakość, przyzwoity okres gwarancyjny, dobre rekomendacje tysięcy użytkowników i dbałość o wyjątkowy design.