Kupuj i wypożyczaj z zyskiem!

Opublikowano: 11-11-2019

Każda, nawet najmniejsza restauracja jest zmuszona co jakiś czas uzupełniać swoje zasoby w sprzęt gastronomiczny. I nie ważne, czy są to kolejne urządzenia na zaplecze kuchenne, czy nowa porcelana – zawsze takie zakupy wymagają wygenerowania odpowiednich środków finansowych na ten cel. Dlatego warto rozważyć przemyślane zakupy w miejscu, które ma w ofercie sprawdzony sprzęt, ale w promocyjnej cenie. Można też rozważyć zakup urządzeń używanych lub skorzystać z opcji wypożyczenia – jeśli asortyment jest potrzebny tylko na krótki okres. 

Kupuj z zyskiem w 123gastro.pl

Pierwszy w Polsce sklep internetowy z blisko 60 tysiącami artykułów starannie wyselkcjonowanych na potrzeby gastronomii. Można tu znaleźć właściwie wszystko, co jest potrzebne tak do codziennej pracy w restauracji, barze, kawiarni, ale także ekskluzywne produkty do obróbki i prezentacji dań wyrafinowanych. Co ważne, wchodząc na http://123gastro.pl/ już na stronie strartowej czekają na internautów ciekawe promocje, które generują łatwo obliczalny zysk w porównaniu z zakupami w tradycyjnych sklepach. 123gastro deklaruje, że ma najniższe ceny, darmową wysyłkę, 14 dni na zwrot, a także gwarancję i możliwość kupowania w leasingu. 

Wypożyczaj od Gastro Magic Service

Najlepiej zaopatrzona, największa i najbaradziej rozpoznawalna wypożyczalnia to miejsce, które warto wziąć pod uwagę, kiedy jest potrzebny sprzęt gastronomiczny, ale nie ma np. miejsca na jego magazynowanie. Dostępna 24 h/ dobę, z mocno rozbudowanym taborem samochodowym, który gwaranatuje dostawę w każde wskazane miejsce w Polsce i na terenie Unii Europejskiej. Oferta dostępna jest w katalogach oraz na stronie http://gastrowypozyczalnia.pl/pl/. Co można wypożyczyć? Właściwie wszystko, co jest potrzebne do przygotowania dużych imprez, bankietów, cateringów, pikników. Zainteresowani znajdą tu zatem produkty z następujących kategorii: porcelana, szkło, sztuće, bufet, podgrzewacze, termosy – ekspresy, urządzenia kuchenne, live cooking, krzesła, stoły, tekstylia, odzież, akcesoria eventowe, sprzęt piknikowy, a nawet lód. 

Wybierz tańszy sprzęt w komisie

Kupowanie używanego sprzętu ze sprawdzonego, wiarygodnego i polecanego źródła jest bardzo dobrym rozwiązaniem, z którego korzysta coraz więcej właścicieli restauracji. Takim miejscem jest z pewnością wypożyczalnia Gastro Magic, z bogatą ofertą urządzeń i sprzętu, które można zobaczyć na stronie internetowej http://komisgastronomiczny.pl/. Oferowany asortyment to wyposażenie barów, urządzenia chłodnicze i grzewcze, urządzenia do obróbki, kuchnie gazowe, zmywarki, bogaty wybór mebli ze stali nierdzewnej, ekspresy do kawy itd. A wszystko w bardzo dobrej cenie i sprawdzone przez profesjonalistów. Warto skorzystać, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na inne cele.

Każda z opcji – zakupy w sklepie internetowym 123gastro, wypożyczanie w GMS, czy kupowanie w komisie Gastro Magic – mają wspólną zaletę. Jest nią oszczędność: pieniędzy, czasu, miejsca na magazynowanie, dodatkowej logistyki. Jest to zatem łatwy do skalkulowania zysk.