MOWI

Opublikowano: 30-01-2019

MOWI to symbol łososia najwyższej jakości, którego smak jest idealnie wyważony pomiędzy delikatnością, jędrnością i miękkością. Wyróżnia go przede wszystkim niższa zawartość tłuszczu orazwyjątkowe walory smakowe doceniane przez najlepszych szefów kuchni.

Swój wyjątkowy kolor, jakość i wartości odżywcze MOWI zawdzięcza specjalnie opracowanej iprodukowanej karmie. Jest ona bogata w składniki pochodzenia morskiego, co sprawia, że łosoś ma perfekcyjny smak, głęboką i apetyczną barwę, a także wyższą zawartość kwasów nienasyconych Omega-3, selenu, jodu oraz witamin: D, E i B12. MOWI charakteryzują się również wysoką zawartość kolagenu, którego spożywanie jest ważne dla zdrowia skóry człowieka.

Ten wyjątkowy gatunek łososia jest hodowany od 1964 roku. Dostarczają go tylko dwie specjalnie wybrane farmy zlokalizowane w arktycznych wodach Norwegii. Farmy MOWI spełniają restrykcyjnenormy odpowiedzialnej produkcji – posiadają certyfikat ASC. Pełna kontrola nad procesem hodowlikażdego egzemplarza daje konsumentom pewność, że ryba jest wolna od antybiotyków i GMO, a proces jej przetwarzania nie wymaga stosowania sztucznych aromatów, konserwantów i wzmacniaczysmaku.

Dzięki swoim właściwościom MOWI zapewnia wyjątkowe doznania smakowe, dlatego jest idealnym składnikiem do dań z łososiem w roli głównej.