Najlepiej zaprojektowany zestaw kulinarny do przygotowania w domu

Opublikowano: 30-03-2020

Rozpływająca się w ustach ośmiornica, wyborne steki, orientalny bulion czy wędzona bufala z rodzynkami i cykorią uwielbiane przez gości warszawskiej restauracji Zoni od teraz są dostępne w opcji na wynos oraz z dostawą. Zapakowane próżniowo produkty są przygotowane w taki sposób, aby dosłownie w kilka minut, we własnej kuchni, można było otrzymać danie najlepszej restauracyjnej jakości.

Wstępnie przygotowane dania wraz z przyprawami i dodatkowymi składnikami po kilku minutach od odebrania dostawy zamieniają się w wyjątkowy posiłek. Najlepszej jakości produkty tworzą inspirujące pakiety, które zdecydowanie można określić najlepiej zaprojektowanymi zestawami do przygotowania posiłku w domu. Do każdego zamówienia dołączana jest do instrukcja sporządzenia konkretnych dań. 

Zakupów  można dokonać na stronie www.zoni.today/sklep.

Zgodnie z filozofią Zoni dania główne można łączyć z dowolnymi dodatkami. Pozwala to na odkrywanie różnych połączeń smakowych. W ofercie sklepu znalazły się znane z menu Zoni przystawki takie jak wędzona bufala, tatar, czy tuńczyk z ponzu i fenkułem, buliony, desery, zestawy do przygotowania steków, ryb, perliczki oraz większość dodatków dostępnych na co dzień w restauracji. Ofertę sklepu uzupełnia pieczywo – chleb pszenny z kwiatami jaśminu oraz razowy żytni na zakwasie żytnim z dodatkiem powideł śliwkowych i miodu – oraz sery – polska pijana koza oraz włoskie pecorino truflowe.

Zamówienia są dostarczane lub można je odebrać osobiście. Podczas całego procesu przygotowywania jedzenia, pakowania oraz transportu zachowane są restrykcyjne zasady higieny. Dania przygotowywane są w maksymalnie 4-osobowym składzie, każda z osób ma maseczkę, rękawiczki i regularnie mierzoną temperaturę, a miejsce produkcji oraz samochód dostawczy są regularnie dezynfekowane.

Restauracja Zoni

www.zoni.today

plac Konesera 1

Warszawa

Zamówienia przyjmowane są poprzez sklep na stronie internetowej: https://zoni.today/sklep/, mailowo: restauracja@zoni.today oraz telefonicznie: 22 355 30 01.. Możliwy jest odbiór osobisty w restauracji.
Płatności realizowane są tylko poprzez kartę płatniczą lub BLIK. W sklepie online działa system PayU.
Godziny przyjmowania zamówień: 11-17.

Menu dostępne pod adresem https://zoni.today/sklep/ oraz na Facebooku Restauracja Zoni w zakładce Menu (https://www.facebook.com/zonirestaurant/).

 

Dania zapakowane próżniowo, do przygotowania w domu wraz z instrukcją przygotowania:

 Ośmiornica gotowana – obsmażamy na oleju po około 2 minuty z każdej strony, na koniec dodajemy masło i tymianek, aby ośmiornica nabrała aromatu palonego masła i tymianku. Opcjonalnie polewamy winegretem gochujang. 

Gicz jagnięca confit / sos jagnięcy – obsmażamy na oleju z każdej strony, dodajemy masło, tymianek, podlewamy wywarem drobiowym lub warzywnym, wstawiamy do piekarniku rozgrzanym do 120ºC pod przykryciem na około 10-12 minut. Sos zapakowany hermetycznie  podgrzewamy w rondelku z wodą o temperaturze około 70ºC przez około 3 min.

Ziemniaki francuskie / pesto z czosnku niedźwiedziego – podsmażamy na oleju, dodajemy masło i tymianek,  przekładamy do piekarnika rozgrzanego do 180ºC na 6-8 minut, aż będą chrupiące, przed podaniem mieszamy z pesto z czosnku niedźwiedziego.