Nowa marka w portfolio 123GASTRO.PL

Opublikowano: 26-06-2020

Nowa marka w portfolio 123GASTRO.PL

Wiesheu  to pionier w dziedzinie wypieku sklepowego.  Sklepowe piece piekarniczo-cukiernicze projektują i produkują od 1973 r. Są pionierami we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań, które znajdują zastosowanie w każdym piecu piekarniczym ich marki.

Obecnie posunęli się o krok dalej. Zbudowali doskonały system pieców – system, który do każdego zadania posiada dopasowane rozwiązanie. System, w którym różne piece piekarnicze można połączyć w jedną, dużej mocy, elastyczną stację piekarniczą.

W naszej  ofercie znalazły się  również nowe piece z serii Atollspeed przeznaczone do szybkiej obróbki. Hybryda łącząca w sobie gorące powietrze, wysoką temperaturę uderzenia i mikrofalę. Atollspeed to idealne rozwiązania dla małej gastronomii, stacji paliw, itp.

Jeżeli planują Państwo zakup pieca zapraszamy do dystrybutora  www.123gastro.pl , opiekunem marki jest Piotr Zagórski (tel. 530 722 222) 

www.123gastro.pl  to nowoczesny sklep internetowy z ofertą blisko 60 tysięcy produktów wyposażenia dla gastronomii. 123GASTRO to nie tylko sprzedaż. To także doradztwo, wsparcie merytoryczne, a także przygotowanie projektów technologicznych.