Wieże bufetowe – z klasą i praktycznie

Opublikowano: 01-11-2019

Wypożyczalnia Gastro Magic Service – mimo, że niewzruszenie tkwi na pozycji lidera w branży – nie spoczywa na laurach. Nieustannie poszukuje nowości na światowym rynku gastronomicznym, by swoim klientom móc zaoferować asortyment najwyższej jakości, adekwatny do obowiązujących trendów. A do takich z całą pewnością należą współczesne wieże bufetowe. Użycie ich podczas organizowanych eventów to rozwiązanie praktyczne dla obsługi i przyjemna dla oka kompozycja dla gości. 

Wystarczy wejść na stronę wypożyczalni GMS, aby zobaczyć, jak wygląda każdy z dostępnych modeli, a w ofercie są wieże bufetowe mobilne typu „P” (oraz ½), „X”, „W”, „D” (oraz ½), a także wieża szklana, kwadratowa, podwójna, 3 stopniowa. Każda z nich bardzo dobrze się prezentuje i daje przestrzeń na nieograniczoną kreatywność w  prezentowaniu dań. Cała konstrukcja wykonana jest oczywiście ze stali nierdzewnej, natomiast półki zrobione są ze szła hartowanego. O bezpieczeństwo całej konstrukcji dba mechanizm blokowania koła przedniego. 

Wieża P / Wieża X  /Wieża D  / Wieża W

Wykorzystanie takiej wieży do serwowania cateringu jest tak naprawdę sporą oszczędnością dla organizatora. Po pierwsze nie trzeba używać obrusów (wypożyczenie lub pralnia) i dodatkowych stołów. A po drugie – jest to oszczędność czasu, ponieważ skorzystanie z wieży wyklucza ustawianie stołów w sali, nakrywanie ich, tworzenie piramid, by zyskać na przestrzeni i estetyce. Serwis nie musi też pokonywać „kilometrów”, by przenieść dania z kuchni do konkretnej sali. Każda z wież jest bowiem mobilna i można ją bez trudu przepchnąć z ustawionym już wcześniej jedzeniem. Zachęca także niewysoka cena – już od 100 PLN za wynajem mniejszych modeli. 

Wieże bufetowe dostępne w wypożyczalni GMS to praktyczne, ale też estetyczne rozwiązanie. Ich ogromną zaletą jest fakt, że goście mogą podejść do niej i poczęstować się jednocześnie z obu stron. Każdy kto organizuje bufety wie, jak dobre logistycznie jest to wyjście. Tworzące się do standardowych bufetów kolejki chętnych z reguły oznaczają zniecierpliwienie, do takiej sytuacji nie dojdzie rzecz jasna, kiedy użyta jest wieża. Także mobilność wież bufetowych ułatwia obsługę gości, bowiem można ją w każdym momencie przesunąć w dowolne miejsce. Taka rotacja sprawia, że każdy będzie miał wyrównaną szansę na skorzystanie z poczęstunku.