Kolejna restauracja Józefa Krawczyka

Opublikowano: 07-09-2019

4 września w słynnym apartamentowcu przy ul. Złotej 44 otworzyła się kolejna restauracja restauratora Józefa Krawczyka – Projekt 44. Drzwi zostały otwarte o godz. 7:30 i od rana goście mogli zamawiać dania z autorskiej karty szefa kuchni Marcina Molika.
   
Przez cały dzień różne dania z menu cieszyły się popularnością. Na początku śniadania, potem lunch, który składa się z trzech dań, bo deser jest w cenie lunchu (32 pln) i dania z karty głównej. Goście chwalili soczystego burgera wołowego z sosem Mc Molik, doskonale przygotowaną pierś z kaczki czy sałatkę z okoniem. Dużym zainteresowaniem cieszył się tatar wołowy i bulion z baraniną. Goście, którzy próbowali deserów autorstwa Artura Jajecznika byli zachwyceni – nie został wyłoniony zwycięzca spośród trzech propozycji w karcie, wszystkie były równie pyszne. Nie można oczywiście nie wspomnieć o oryginalnych i jedynych w swoim rodzaju koktajlach z lodem w przeróżnych kształtach. Wyobraźnia i smak szefa baru Łukasza Dębowskiego to połączenie, z którego powstają niebanalne i jedyne w swoim rodzaju koktajle. 
  
Jakie smaki będą górowały w naszej restauracji? Otóż będzie to kuchnia zdecydowanie wyrazista, kuchnia produktu, sezonowa. Smaki ostre, kwaśne, słodkie. Autorskie dania Szefa Marcina Molika, dopracowane w każdym detalu. Wszystkie składowe dań nasi kucharze przygotowują na miejscu, nie używamy żadnych półproduktów. W restauracji Projekt 44 świeżość, jakość i składnik są zawsze na pierwszym miejscu.
Restauracja otwarta jest od poniedziałku do czwartku w godz. 7:30 – 23:00, w piątek od godz. 7:30 do 24:00, a w sobotę i niedzielę w godz. 7:30 – 24:00