Dworzyskowy Konkurs Kuchni Myśliwskiej!

Opublikowano: 10-06-2019

1 czerwca Szczawno-Zdrój stało się kulinarną stolica Polski za sprawą Dworzyskowego Konkursu Kuchni Myśliwskiej, którego organizatorem był Wojciech Harapkiewicz i Ryszard Tomaszewski.

Wszystko działo się w przepięknej zabytkowej hali spacerowej w Szczawnie-Zdroju! Odwiedzający w tym dniu Szczawno-Zdrój mogli nie tylko na żywo śledzić zmagania 9 ekip konkursowych, ale także spróbować regionalnych produktów ilub wziąć udział w warsztatach kulinarnych.

Do jury Wojciech Harapkiewicz zaprosił najlepszych Szefów Kuchni z całej Polski, którzy z zapałem oceniali dzieła przygotowane przez uczestników konkursu.

Ostatecznie zwyciężyli Daniel Ulanowski i Damian Domagała z Hotel Natura Residence Restauracja Bluebell, tuż za nimi uplasowali się Grzegorz Przebinda i Dawid Cieślar z Fiorentina Restaurant, a trzecie miejsce wywalczyli Łukasz Kostrzewski i Bartosz Biały z restauracji Ed Red Warszawa Hala Mirowska.

Nagrodę specjalną Burmistrza Szczawna-Zdroju otrzymali Patryk Bernaś i Grzegorz Czech reprezentujący Restaurację Babinicz w Kompleksie Dworzysko.