Kongres Szefów Kuchni za nami!

Opublikowano: 16-10-2018

Kongres Szefów Kuchni   9 października 2018, EXPO XXI, Warszawa

 

9 października 2018 w Warszawie odbył się Kongres Szefów Kuchni. Coroczne największe spotkanie szefów kuchni.

W Kongresie udział wzięło 1.750 uczestników, którzy z zainteresowaniem wysłuchali wystąpień z zakresu zarządzania rentownością restauracji; marketingu i profilowania grup docelowych restauracji; zarządzania personelem; zasad kreacji menu; zwiększania sprzedaży; karty win oraz unikaniem wypalenia zawodowego oraz dwóch debat:

  • „Rozwój polskiej gastronomii poprzez pomoc i naukę młodszego pokolenia.” z udziałem

Jarosława Walczyka, Roberta Sowy, Jarka Owczarczyka, Michała Wawro, Piotra Mielczarka, Jacka Majcherka.

  • „Wypalenie zawodowe szefa kuchni. Jak z nim walczyć, a jak zapobiegać?” z udziałem Roberta Skubisza, Krzysztofa Malinowskiego, Krzysztofa Szulborskiego, Pawła Mieszały, Joanny Karpety.

W trakcie kongresu rozegrana została gra sytuacyjna Most Wanted oraz odbyły się liczne warsztaty produktowe przygotowane przez dostawców w strefie ekspozycyjnej. 

Partnerzy Strategiczni Kongresu Szefów Kuchni 2018

HENDI Polska to część międzynarodowej grupy Hendi, zajmującej się od ponad 80 lat produkcją i handlem profesjonalnym wyposażeniem gastronomicznym w całej Europie.

GRAFEN to najlepsze produkty do profesjonalnej kuchni, produkowane przez uznanych producentów. Produkty tworzone we współpracy z najlepszymi inżynierami i designerami. Żadnych kompromisów!

FINE DINE oferuje markowe produkty, wyróżniające się jakością i stylem. Atutem marki jest duża dostępność towarów z magazynów na terenie całego kraju.

 

Kongres miał formę zamkniętą. Uczestniczyć w nim mogły jedynie osoby wcześniej zarejestrowane i zaakceptowane przez Organizatora. Udział w wydarzeniu dla Szefów Kuchni był bezpłatny. Organizator planuje kolejną edycję Kongresu w roku 2019. 

Bieżące informacje na temat wydarzenia publikowane są na profilu Kongresu na facebook’u: https://www.facebook.com/kongresszefowkuchni/

Organizator: Evential Sp. z o.o.

ul. Mokotowska 1

00-640 Warszawa

biuro@evential.pl 

www.kongresszefowkuchni.pl

 

https://www.facebook.com/kongresszefowkuchni/