Na słodko! Fontanny czekoladowe i maszyny do lodów

Opublikowano: 02-08-2018

Fontanna do czekolady

Fontanna z płynącą czekoladą zawsze przykuwa uwagę gości, zwłaszcza tych najmłodszych i dobrze mieć ją na wyposażeniu swojej kawiarni, czy restauracji z menu dedykowanym dla rodzin. Jej posiadanie może stać się też jedną z atrakcji organizowanych imprez okolicznościowych, np. urodzin dla dzieci. Sprawdzony model fontanny do czekoladowego fondue można zakupić np. w internetowym sklepie 123gastro.pl, klikając na link: http://123gastro.pl/akcesoria-stolowe/4433-fontanna-do-czekoladowego-fondue.html. Urządzenie jest wykonane w całości ze stali nierdzewnej i posiada funkcję podgrzewania. Jest idealne na 700 g czekolady. Równie dobrym rozwiązaniem jest serwowanie w lokalu czekolady na gorąco – do picia lub jako dodatek do deserów. Sterowane elektromechanicznie urządzenie do podgrzewania czekolady można znaleźć tutaj: http://123gastro.pl/urzadzenia-do-cukierni/8649-urzadzenie-do-podgrzewania-czekolady-274132.html. Posiada obudowę z tworzywa, wyjmowany pojemnik na czekoladę, a wykonane jest z anodowanego aluminium i ma pojemność 1,8 l. W obu przypadkach będzie to zakup, który przyniesie sporo korzyści i uatrakcyjni kartę menu. 

Maszyny do lodów

Aby wprowadzić do swojej oferty niezwykle modne w Polsce lody tajskie, wystarczy zakupić specjalistyczną maszynę do ich produkcji. Można ją zobaczyć po kliknięciu w link: http://123gastro.pl/pozostale-akcesoria-do-lodow/50292-maszyna-do-lodow-tajskich-ic400r-z-podwojna-polka.html. Urządzenie wykonane jest ze stali nierdzewnej (patelnia i korpus) i posiada 8 pojemników na dodatki, z czego 4 są chłodzone. Jego obsługa jest intuicyjna dzięki inteligentnemu sterowaniu. Parametry zapewniają oszczędność energii i wysoki komfort pracy. W ofercie sklepu 123gastro.pl jest także maszyna ze stali nierdzewnej do lodów tradycyjnych – http://123gastro.pl/pozostale-akcesoria-do-lodow/5330-maszyna-do-lodow-maszyna-do-lodow.html. Urządzenie można napełnić składnikami o pojemności 1 litra, a po wcześniejszym ich schłodzeniu – produkcja lodów śmietankowych trwa zaledwie 30 minut. Mocnymi stronami maszyny jest duży wyświetlacz z cyfrowym zegarem oraz pokrywa z otworem, przez który można dodawać składniki w trakcie mieszania lodów. To nie koniec możliwości! Oprócz klasycznych i tajskich lodów można samodzielnie produkować tzw. świderki. Parametry oraz zdjęcia maszyny do produkcji lodów świderków ze sklepu 123gastro.pl można zobaczyć tutaj: http://123gastro.pl/pozostale-akcesoria-do-lodow/50291-maszyna-do-produkcji-lodow-swiderkow-efe-4000-an.html. 

Sprzedając w swoim lokalu lody, warto wyposażyć się również w ładnie prezentującą się podstawkę na wafle do lodów – http://123gastro.pl/pozostale-akcesoria-do-lodow/11737-podstawka-na-wafle-do-lodow.html lub okrągły stojak do lodów: http://123gastro.pl/pozostale-akcesoria-do-lodow/2990-stojak-do-lodow-okragly.html. W sklepie internetowym można robić zakupy kompleksowo i zaopatrywać się cyklicznie w mieszanki do lodów o smaku waniliowo- śmietankowym lub czekoladowym. Trzeba wejść tutaj: http://123gastro.pl/pozostale-akcesoria-do-lodow/50298-mieszanka-do-lodow-o-smaku-waniliowo-smietankowym.html. Lody i czekolada to desery całoroczne i zawsze znajdzie się szerokie grono zainteresowanym ich skosztowaniem.