4. edycja Festiwalu Pasibrzucha

Opublikowano: 20-06-2024

Pasibus – kultowa marka gastronomiczna z Wrocławia oraz Loud Production zapraszają na 4. edycję Festiwalu Pasibrzucha. Już 28 czerwca Wrocławiu na Torze Wyścigów Konnych Partynice rozpocznie się trzydniowe święto dobrego jedzenia, muzyki i zabawy na świeżym powietrzu. Menu zapewni ponad 60 konceptów gastronomicznych, a na scenie głównej zagrają m.in. TEDE, Grubson, Ewelina Lisowska i Mesajah. Wstęp na festiwal jest bezpłatny.
 
Festiwal Pasibrzucha to doskonała okazja dla fanów Pasibusa, by wrócić do korzeni i ponownie skosztować kultowych burgerów na świeżym powietrzu prosto z foodtrucka. Ekipa Pasibusa będzie serwowała najpopularniejsze pozycje z menu, a także specjały stworzone specjalnie z myślą o festiwalu, a prawdziwych śmiałków zaprosi do zmierzenia się z wyjątkowymi jedzeniowymi wyzwaniami. Ponad 60 konceptów gastronomicznych zaserwuje kuchnię z różnych zakątków świata.
 
Ale to nie wszystko! Oprócz pysznego jedzenia na uczestników i uczestniczki czekać będzie niezapomniana muzyczna uczta! Na scenie głównej wystąpią: TEDE, Grubson, Ewelina Lisowska, Mesajah, Bethel oraz Klaudia Sobotka. Jak zawsze odbędzie się także bitwa freestylowa, w której zmierzy się 8 najlepszych freestylerów.
 
Wydarzenie będzie obfitowało w różnorodne atrakcje dla całej rodziny, wśród których znajdą się m.in. strefa rękodzieła, pokazy magii, silent disco, występy stand-uperów, plenerowe kino familijne, dmuchańce, Survival Race Kids i wiele, wiele więcej.
 
W tym roku na Festiwalu Pasibrzucha odbędzie się również loteria charytatywna, z której dochód zostanie przeznaczony na obozy dla dzieci z domów dziecka. Do wygrania będzie wiele nagród, w tym m.in. wyjazd na wakacje lub foodtruck Pasibusa na prywatną imprezę!
 
Festiwal Pasibrzucha odbędzie się w dniach 28-30 czerwca br.
 
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.