Werder Brema z Superpucharem Niemiec

Opublikowano: 21-07-2009

obrazek

21.07. Wolfsburg (PAP) – Zdobywca Pucharu Niemiec Werder Brema pokonał w Wolfsburgu w meczu o Superpuchar mistrza kraju VfL Wolfsburg 2:1 (1:0).

Gole dla Werderu zdobyli …obrazek

Gole dla Werderu zdobyli reprezentanci Niemiec – Per Mertesacker w 20. minucie i Clemens Fritz na dziewięć minut przed końcowym gwizdkiem.

Dla drużyny z Wolfsburga trafił w 67. minucie król strzelców zeszłego sezonu Grafite.

W ostatniej minucie regularnego czasu gry ręką w polu karnym zagrał Daniel Baier. Sędzia pokazał mu czerwoną kartkę i zarządził rzut karny. Strzał Torstena Fringsa obronił bramkarz mistrza Niemiec Marwin Hitz. (PAP)