Bocuse d’Or on Tour vol. 3 – Rzeszów

Opublikowano: 19-07-2022

Jesień zapowiada się naprawdę ciekawie! Rzeszów będzie kolejnym przystankiem kulinarnej podróży Bocuse d’Or Poland on Tour, a dokładnie Restauracja Patio w Rzeszowie, gdzie szefem kuchni jest Kamil Tłuczek, srebrny medalista polskiej selekcji Bocuse d’Or Poland 2021.
17 września, szef Kamil w towarzystwie, Adama Chrząstowskiego Head Chefa Akademii Bocuse d’Or Poland i Sebastiana Klamki finalisty krajowej selekcji 2021, przygotuje fantastyczną, pełną niespodzianek kolację ON TOUR.

Cieszy mnie niezmiernie, że projekt On Tour spotyka się z dużym zainteresowaniem Gości. W Rzeszowie, będzie to już trzecia odsłona tego cyklu, dzięki któremu możemy przybliżyć markę Bocuse d’Or i pokazać młodych, zdolnych szefów kuchni – finalistów naszego konkursu oraz zaproponować wyjątkowe polskie smaki w niecodziennych odsłonach – powiedział Adam Chrząstowski, Head Chef Akademii Bocuse d’Or Poland. 

Wszystkich miłośników dobrej kuchni zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu, które będzie wyjątkowe pod wieloma względami, zapewni je autorskie menu specjalnie skomponowane na tą okazję, niecodzienny skład szefów kuchni, który je przygotuje oraz wiele wspaniałych emocji, które będą im towarzyszyć!

Rezerwacje i zakup biletów można dokonać bezpośrednio w restauracji Patio
lub telefonicznie: 17 250 00 799, albo mailowo: info@grand-hotel.pl

Do zobaczenia!

Organizator: Akademia Bocuse d’Or Poland

Partnerzy wydarzenia: Restauracja Patio, Mowi Supreme, Churchill1795, Fine Dine, Plastmet, MEIKO Polska, Evian

***
Bocuse d’Or to najbardziej prestiżowy konkurs kulinarny na świecie, który odbywa się przed publicznością i jest prezentacją najnowszych światowych trendów kulinarnych. W konkursie kładzie się duży nacisk na kreatywność, technikę, smak oraz teksturę. Bocuse d’Or ma na celu promowanie i rozwijanie młodych talentów w kraju i poza jego granicami, promowanie różnorodności dziedzictwa kulinarnego oraz polskiej gastronomii jak również zwiększenie świadomości kulinarnej kucharzy i szefów kuchni.
Finał konkursu Bocuse d’Or odbywa się co dwa lata w samym sercu Sirha, profesjonalnych targów w Lyonie poświęconych gastronomii.

Bocuse d’Or Poland On Tour to autorski projekt Akademii Bocuse d’Or Poland, który ma na celu przybliżyć szerokiej publiczności markę Bocuse d’Or, sylwetki finalistów konkursu, propagowanie polskiej kuchni, współpracę z wyjątkowymi restauracjami oraz obcowanie z autorytetami polskiej sceny kulinarnej.

www.bocusedorpoland.pl

Biuro prasowe:

Smarten PR – oficjalny przedstawiciel marki Bocuse d’Or w Polsce