Bocuse d’Or Poland on Tour vol. 2 – Kraków

Opublikowano: 19-07-2022

Już 16 września w krakowskiej restauracji Biała Róża odbędzie się druga z cyklu kolacja Bocuse d’Or Poland on Tour, której gospodarzem będzie szef kuchni Łukasz Cichy, brązowy medalista polskiej selekcji 2021. Wraz z Łukaszem kolację przygotują jego kulinarni przyjaciele, których miał przyjemność spotkać na swojej zawodowej drodze, a są nimi: szef Adam Chrząstowski, Head Chef Akademii Bocuse d’Or Poland, Marcin Sołtys, szef kuchni Filipa 18 Food Wine Art oraz Grzegorz Fic, szef kuchni Restauracji Albertina.

Kolacja Bocuse d’Or on Tour będzie również okazją do świętowania 10 rocznicy pracy szefa Łukasza w restauracji Biała Róża w Krakowie.
Zapowiada się zatem wspaniały wieczór, pełen kulinarnych ciekawostek i niezapomnianych emocji.

Bocuse d’Or Poland On Tour z pewnością będzie doskonałą okazją do obcowania nie tylko ze świetną kuchnią, polskimi produktami, ale i znakomitymi szefami kuchni, którzy poprowadzą Gości przez wyjątkowo wyrafinowane smaki. Specjalnie na tę okazję skomponowane 5-6 daniowe menu będzie świetnym pretekstem do spotkania z rodziną czy przyjaciółmi.

Bocuse d’Or Poland On Tour ma na celu:
– edukację i promocję marki Bocuse d’Or w Polsce
– przybliżenie sylwetek finalistów
– pokazanie miejsc pracy kandydatów i podkreślenie jak ważne jest wsparcie pracodawcy dla każdego startującego w konkursie
– propagowanie polskiej kuchni
– współpraca z wyjątkowymi restauracjami

Zaproszenia na kolację dostępne są bezpośrednio w restauracji Biała Róża

Tel.: 12 421 51 90

Do zobaczenia 16 września w Krakowie!

Organizator: Akademia Bocuse d’Or Poland

Partnerzy wydarzenia: Restauracja Biała Róża, Mowi Supreme, Churchill1795, Fine Dine, Plastmet, MEIKO Polska, Evian

***
Bocuse d’Or to najbardziej prestiżowy konkurs kulinarny na świecie, który odbywa się przed publicznością i jest prezentacją najnowszych światowych trendów kulinarnych. W konkursie kładzie się duży nacisk na kreatywność, technikę, smak oraz teksturę. Bocuse d’Or ma na celu promowanie i rozwijanie młodych talentów w kraju i poza jego granicami, promowanie różnorodności dziedzictwa kulinarnego oraz polskiej gastronomii jak również zwiększenie świadomości kulinarnej kucharzy i szefów kuchni.
Finał konkursu Bocuse d’Or odbywa się co dwa lata w samym sercu Sirha, profesjonalnych targów w Lyonie poświęconych gastronomii.

www.bocusedorpoland.pl

Biuro prasowe:

Smarten PR – oficjalny przedstawiciel marki Bocuse d’Or w Polsce