Co jest niezbędne na Sylwestra?

Opublikowano: 27-12-2018

Co tak naprawdę jest niezbędne na Sylwestra? Ktoś pewnie powie, że dobre towarzystwo i butelka szampana. Ktoś inny postawi na świetną zabawę przy suto zastawionym stole. Prawda jest taka, że pomysłów będzie tyle, ilu respondentów, ale dość łatwo w gąszczu różnych odpowiedzi znaleźć wspólny mianownik. A będzie nim… kieliszek!

Bo przecież szampana piją obligatoryjnie wszyscy bawiący się tej nocy. Czy to w domach na prywatkach czy na zorganizowanej uroczystości. A w sytuacji, kiedy ich brakuje – najłatwiej i najtaniej jest zwrócić się do Gastro Magic Service – największej w Polsce wypożyczalni sprzętu gastronomicznego, w tym oczywiście szkła. 

Zajrzyjcie TUTAJ i sami się przekonajcie, jak duży wybór kieliszków do szampana czeka w ofercie firmy. Są tam różne rodzaje kieliszków od wielu producentów, ale też wiaderka czy misy do szampana. Wystarczy dodatkowo wyszukać po słowie COOLER, by zobaczyć przefiltrowane wyniki, a w nim między innymi kryształowy cooler do lodu, cooler na nodze Prestige czy po prostu klasyczne wiaderko do lodu. Wypożyczalnia posiada w swojej ofercie również serwetki gastronomiczne, które odgrywają być może rolę drugoplanową, ale są po prostu niezbędne. Kliknijcie TU i wybierzcie taki rozmiar i kolor, który najbardziej pasuje do Waszego wystroju. Przy okazji obejrzyjcie serwetniki czy pierścienie – być może takie drobiazgi sprawią, że stół będzie się prezentował bardziej elegancko? 

W ofercie Gastro Magic Service znajduje się oczywiście znacznie więcej sprzętu, urządzeń i akcesoriów, które idealnie sprawdzą się na Sylwestra. Co to może być? Choćby FONTANNA czekoladowa czy EKSPRES do kawy. Naprawdę warto skontaktować się z GMS, by zweryfikować swoje zapotrzebowanie.

Cały asortyment znajdziecie na stronie: http://gastrowypozyczalnia.pl

Zamówienia: gms@gastrowypozyczalnia.pl

Telefony: +48 506 058 128 / +48 22 425 54 45 oraz Telefon nocny: +48 534 960 373

Nie można zapomnieć o kolejnym sylwestrowym bohaterze równie ważnym, jak szampan i kieliszek. Jest nim rzecz jasna LÓD! Ice Gastro dostarczy go w każdej ilości w dowolnie miejsce w kraju. Produkują lód do przechowywania, chłodzenia, a co najważniejsze na Sylwestra – do drinków. A ten ostatni jest dostępny w wielu kształtach i gabarytach: kruszony, w dużych i małych kostkach, kulach, czy w końcu lód suchy. 

Pełną ofertę znajdziecie na: www.icegastro.pl

Kontakt: zamow@icegastro.pl oraz 666 666 272

artykuł sponsorowany