Dom Ze Stylem-Zakupy z pomysłem

Opublikowano: 22-02-2022

DOM ZE STYLEM, to idealne miejsce do zakupu nowoczesnych produktów zarówno dla siebie, jak również jako prezent na parapetówkę, ślub, rocznicę, urodziny, gwiazdkę, czy zupełnie bez okazji, gdy zwyczajnie chce się sprawić komuś radość.

Znajdziesz tu m.in. sprzęt AGD włoskiej marki SMEG, firmy z bogatą tradycją i wieloletnim doświadczeniem, która obecnie zalicza się do czołówki wiodących producentów w Europie. Marka ta już od 1948 r. zachwyca swoimi projektami, które cieszą się dużym uznaniem i popularnością niemalże na całym świecie. Małe AGD marki SMEG to niezwykle udany duet włoskiej tradycji i designu inspirowanego stylem retro. Produkty tej marki poza wysoką jakością i łatwym użytkowaniem są również elementem dekoracji kuchennego wnętrza. To absolutny must have dla wszystkich, którym marzy się kuchnia nie tylko pięknie, ale i praktycznie wyposażona.

W naszej ofercie posiadamy: czajniki elektryczne (tu dla wszystkich miłośników herbat kompletny hit – czajniki z regulacją temperatury (!)), blendery, tostery ( na dwie lub cztery kromki), spieniacze do mleka, ekspresy do kawy, miksery. W ofercie sklepu jest również porcelana (Villeroy & Boch) talerze, filiżanki, półmiski, cukiernice, czy mleczniki. Wyjątkowe szkło (Spiegelau) kieliszki, szklanki i karafki. Sztućce i zestawy sztućców najwyższej jakości (Hepp, Mepra). Naczynia i akcesoria kuchenne (Tom Gast, Fine Dine) garnki, młynki, zestawy noży, stojaki, świeczniki, etażerki.
DOM ZE STYLEM, czyli wszystko co piękne w jednym miejscu.

www.domzestylem.pl
biuro@domzestylem.pl
tel: 736 123 123

ARTYKUŁ SPONSOROWANY