ENOEXPO Międzynarodowe Targi Wina 16-18.11.2011

Opublikowano: 16-05-2011

enoexpo

 

Miejsce:

Targi w Krakowie Sp. z o.o.
ul. Centralna 41a
31-586 Kraków

Zapraszamy do odwiedzenia Międzynarodowych Targów WINA ENOEXPO w Krakowie, podczas których producenci oraz dystrybutorzy wina zabiorą Państwa w podróż po niezwykłych zakątkach świata, gdzie poznają Państwo smak najwspanialszych win.

Dlaczego warto odwiedzić Międzynarodowe Targi Wina Enoexpo w Krakowie?

Międzynarodowe Targi Wina ENOEXPO w Krakowie to jedyna tego typu impreza w Polsce profesjonalnie poświęcona winom.

Na Targach można porównać oferty krajowych importerów win oraz producentów z różnych części świata jak Austria, Francja, Włochy, Hiszpania, Niemcy, Węgry, Czechy, Mołdawia czy RPA, co daje możliwość poznania nowych marek a także zawarcia korzystnych kontraktów handlowych.

Targom towarzyszą specjalne szkolenia, seminaria branżowe oraz liczne degustacje win, które pomagają wzbogacić wiedzę na temat tego szlachetnego trunku.

Targi są świetną okazją do nauczenia się od profesjonalistów sztuki degustacji i rozpoznawania jakości win ze względu na jego różnorakie walory smakowe, zapachowe i wizualne.

Więcej informacji dostępnych jest na www.targi.krakow.pl


Organizator
Targi w Krakowie

www.targi.krakow.pl

Targi w Krakowie Sp. z o.o. powstały w lutym 1996 roku. Od początku swego istnienia Targi należą do Polskiej Izby Przemysłu Targowego, a od kilku lat także do International Congress and Convention Association (ICCA). W 2010 roku firma otrzymała po raz trzeci prestiżowy tytuł Gazeli Biznesu.

Targi w Krakowie Sp. z o.o. organizują szereg imprez targowych. Wiele z nich stało się wiodącymi w Polsce.

Spółka służy również pomocą wystawcom biorącym udział w targach i wystawach, a proponowana oferta obejmuje kompleksowe usługi, potrzebne do skutecznego promowania się na targach. Targi w Krakowie Sp. z o.o. zapewniają: projekt i wykonanie stoisk targowych, przygotowanie i realizację materiałów reklamowych, pomoc hostess i tłumaczy, rezerwację hoteli i turystyczną organizację pobytu w Krakowie. Targi w Krakowie posiadają również licencję na prowadzenie działalności turystycznej.

Targi w Krakowie Sp. z o.o. to nie tylko organizator imprez targowych, to również firma zajmująca się kompleksową organizacją kongresów, konferencji i sympozjów tworząc swoiste forum wymiany myśli naukowej poprzez kontakty fachowców danej branży.

Szczególne miejsce w działalności Targów w Krakowie zajmują imprezy kulturalne.