FESTIWAL NOWOŚCI GMS

Opublikowano: 20-04-2017

Wreszcie nastała długo oczekiwana wiosna. Przyroda wokół budzi się do życia, w ludzi wstępuje nowa energia. To czas zmian po jesienno-zimowym okresie rozleniwienia.

Potrzebie zmian nie oparła się również Wypożyczalnia GASTRO MAGIC SERVICE. W nowej odsłonie swojego katalogu przedstawia ofertę z jeszcze większym i atrakcyjniejszym asortymentem, spełniając oczekiwania swoich Klientów i poddając im niebanalne rozwiązania. 

Wśród NOWOŚCI między innymi leżaki dwuosobowe i w rozmiarze XL. Świetnie się nadadzą do zaadoptowania strefy chillout. Zostając na zewnątrz warto wiedzieć o nowym grillu ceramicznym, z którego serwowane potrawy mają niepowtarzalny smak i aromat.

grill ceramiczny

Warto też wspomnieć szerokiej gamie nowych modeli i kolorów pokrowców, obrusów, serwetek. Nakładki elastyczne roboczo zwane „dziurą” i „rzymską” na pewno ożywią niejedno wydarzenie.

Oczywiście podstawę NOWOŚCI stanowi porcelana. Gastro Magic Service od lat, ku zadowoleniu szefów kuchni, doposaża się w talerze o różnych kształtach, wzorach i kolorach. Porcelana o nazwie Picasso to mix 9 talerzy w różnych dekorach, ręcznie formowanych i malowanych.To zdecydowanie coś innego, to kolekcja „szyta na miarę”.  To zdecydowanie niepowtarzalny zestaw podczas wyśmienitej kolacji.

Zrzut ekranu 2017-04-07 o 09.00.34

Tym razem uwadze poleca się propozycje porcelany a’la carte i modele Escura, Rocks – black, Basalt, czy też o swojsko brzmiącej nazwie PRL. Naczynia PRL to powrót do dawnych lat, kiedy to naczynia emaliowane były powszechnie używane. 

Zrzut ekranu 2017-04-07 o 09.00.22

Wg nas zupełnym hitem i rewolucją są oferowane przez nich mobilne systemy bufetowe. Cztery różne rozwiązania, wszystkie na kółkach co ułatwia przestawianie w różne miejsca. Idealne rozwiązanie bufetowe, które świetnie zastąpi tradycyjny stół bufetowy i obrusy. Łatwy, dwustronny dostęp do stelażu. Tego jeszcze w polskiej gastronomii nie było. 

Zrzut ekranu 2017-04-07 o 09.00.53

Katalog w wersji elektronicznej dostępny na stronie w zakładce e-katalog. Link do katalogu poniżej

http://en.calameo.com/read/004949356d419c3252f53

Zapraszamy do przeglądania i korzystania z naszych Nowości!