GASTRO KWIATY NA WIOSNĘ

Opublikowano: 13-04-2019

Artystyczne kompozycje roślinne w hotelach i restauracjach

Dekoracje florystyczne stanowią bezdyskusyjnie najpiękniejszą ozdobę stołów, bufetów i wnętrz w restauracjach i hotelach. Współczesne stylizacje można śmiało nazwać pewną formą sztuki, bowiem do ich przygotowania potrzebne są tak produkty, jak i artystyczne zacięcie. Wiosna i okres Wielkanocy są idealnym momentem, by skorzystać z usług firmy GASTRO KWIATY, która podbija rynek świeżymi, nietuzinkowymi rozwiązaniami. Nie bez znaczenia jest fakt, że za marką stoi ogromne doświadczenie we współpracy z podmiotami sektora HoReCa, co w zdecydowanym stopniu usprawnia realizację nawet najbardziej skomplikowanych zamówień. 

 

Na jaką okazję zamówić wiosenne Gastro Kwiaty?

Tak, jak wizytówką hotelu jest recepcja, tak miejscem reprezentacyjnym restauracji jest bar. W obu przypadkach dobrze jest go ciekawie zaaranżować, wykorzystując do tego oryginalne, unikatowe stylizacje kwiatowe. Pięknie prezentujący się bukiet nada miejscu przyjemnego wyglądu i zbuduje dobrą atmosferę. Kwiaty powinny pojawić się także na stołach w restauracji czy kawiarni. Wiosna jest idealnym momentem, aby odświeżyć i rozświetlić stoły. Rzecz jasna wiosenne stylizacje z kwiatów i innych roślin idealnie sprawdzają się podczas organizowanych eventów. Dobrą okazją, by ozdobić lokal pięknymi bukietami są imprezy okolicznościowe: wesela, chrzciny, urodziny, jubileusze i zbliżające się komunie. Ciekawe kompozycje kwiatowe sprawdzą się równie dobrze podczas wydarzeń oficjalnych: spotkań firmowych, konferencji, gali, meetingów biznesowych. Tym bardziej, że Gastro Kwiaty to firma posiadająca ogromne doświadczenie w organizacji różnorodnych eventów, w tym spotkań dyplomatycznych. Dekoracje florystyczne dla gastronomii i hotelarstwa mogą zawierać elementy identyfikujące je z wydarzeniem, na które zostały zamówione. Mogą to być symboliczne kolory czy elementy tożsame z sytuacją. Dobrym przykładem jest Wielkanoc, której znakiem rozpoznawczym są kolory: żółty i zielony oraz takie symbole, jak bazie, owieczki, zające, jajka. Zamówienie utrzymanych w takiej stylistyce bukietów do lokalu jest bardzo dobrym rozwiązaniem, zwłaszcza, jeśli w planach jest organizacja świąt wielkanocnych czy choćby niedzielnego brunchu. 

Artystyczne stylizacje na wiosnę – kalejdoskop możliwości

W Gastro Kwiaty stawia się wyłącznie na świeże, sezonowe kwiaty i rośliny ozdobne. Wiosną będą to zatem przede wszystkim: krokusy, pierwiosnki, szafirki, tulipany, narcyzy, gałązki forsycji, magnolia, azalie, a wkrótce także bez i piwonie. Przygotowywane bukiety charakteryzują się zatem naturalnością, różnorodnością, pięknymi barwami, wiosennym aromatem. Nie używa się żadnych plastikowych dodatków, a ewentualne ozdoby są przygotowywane z tego, co ofiarowała natura. Dlatego nie powinny dziwić kompozycje z użyciem owoców, warzyw, ziół, kawałków drewna, kamieni czy mchu. Gastro Kwiaty przygotowuje małe, subtelne wiązanki wiosenne na stoły, większe kompozycje dedykowane miejscom umożliwiającym ekspozycję (lada recepcyjna, bar, komody) oraz kompleksową dekorację wnętrz. Warto wiedzieć, że zatrudnieni w firmie floryści są doświadczonymi i artystycznie uzdolnionymi profesjonalistami, potrafiącymi sprostać każdemu wyzwaniu. Zamawiane stylizacje roślinne mogą oddawać design miejsca, charakter imprezy, okoliczność (na przykład Wielkanoc, Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej itp.). Odrobina wyobraźni wystarczy, by Gastro Kwiaty zrealizowały niepowtarzalne zlecenie, które uświetni każde wydarzenie. Co ważne, nie ma dolnego limitu zamawianych kompozycji. Dzięki temu również osoby prywatne mogą skorzystać z oferty unikatowych stylizacji kwiatowych na wiosnę i każdą inną porę roku.

Współpraca z Gastro Magic Service

Firma Gastro Kwiaty współpracuje z największą w Polsce wypożyczalnią gastronomiczną Gastro Magic Service. Dzięki temu klienci mogą w jednym miejscu zamówić oprócz kwiatów także cały niezbędny sprzęt i wyposażenie na organizowane wydarzenia. W bogatym asortymencie znajdują się namioty, krzesła, stoły, urządzenia gastronomiczne na zaplecze kuchenne, porcelana, sztućce, szkło i wiele więcej. Współpraca z GMS jest gwarancją wysokiego poziomu realizacji usługi, ponieważ firma od dwóch dekad realizuje zlecenia dla największych hoteli i prestiżowych restauracji w całym kraju. 

Zamów gotowe lub indywidualnie skomponowane dekoracje kwiatowe na stoliki koktajlowe, bankiety, bufety, wesela, komunie, święta oraz kompozycje sezonowe. Więcej informacji i galeria możliwości znajduje się na stronie: http://gastrokwiaty.pl/ Na życzenie klientów Gastro Kwiaty realizują zamówienia z uwzględnieniem indywidualnych preferencji, dobierając kolory, kształty, rośliny.

GASTRO KWIATY

biuro@gastrokwiaty.pl

(+48) 501 155 827