Grill Festiwal

Opublikowano: 11-03-2020

Free Time Festiwal i New Trends in Tourism jeszcze większe w 2021 roku

Wykazując się troską i odpowiedzialnością w obliczu sytuacji związanej z rozpowszechnianiem się koronawirusa Zarząd Międzynarodowych Targów Gdańskich S.A. informuje o przełożeniu terminu Free Time Festiwalu. Również konferencja „New Trends in Tourism” organizowana wspólnie z Gdańską Organizację Turystyczną zostaje przełożona na 2021 rok.

We wtorek, 10 marca br. rząd podjął decyzję o konieczności rezygnacji z organizacji imprez masowych. W obliczu tej decyzji i w świetle zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej – Zarząd Międzynarodowych Targów Gdańskich S.A. informuje o przełożeniu terminu Free Time Festiwalu z 4-5 kwietnia br. na 10-11 kwietnia 2021 roku. Decyzja podyktowana jest dbałością o bezpieczeństwo i zdrowie, stąd liczymy na zrozumienie wszystkich zainteresowanych.

W imieniu Zarządu i zespołu Free Time Festiwal dziękujemy Partnerom i Wystawcom za współpracę i zaangażowanie w przygotowanie tegorocznej edycji i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by przyszłoroczna edycja okazała się Państwa sukcesem biznesowym, a dla wszystkich odwiedzających doskonałą formę spędzenia wolnego czasu.

Pragniemy również poinformować, że jeszcze jesienią bieżącego roku planujemy zorganizowanie wspólnie z Gdańską Organizacją Turystyczną projektu prezentującego ofertę atrakcji turystycznych i przemysłu czasu wolnego na sezon jesienno-zimowy. Liczymy na sugestie uczestników tego wydarzenia, zapraszamy do współpracy i jego współtworzenie.

Informujemy również, że termin konferencji poprzedzającej Free Time Festival  – „New Trends in Tourism” organizowanej przez Gdańską Organizację Turystyczną wspólnie z Międzynarodowymi Targami Gdańskimi S.A. także został przełożony na 9 kwietnia 2021 roku.