INTERGASTRA 11-15.02.2012

Opublikowano: 16-05-2011

W dniach 11-15 lutego 2012 r. w Stuttgarcie odbędzie się 26-ta edycja targów Intergastra. Będzie ona miała miejsce na większej, niż w 2011 roku – powierzchni wystawienniczej, wynoszącej 90 tys. mkw. Dzięki temu w 2012 r. Intergastra zaprezentuje największą w Europie halę dla wystawców wyposażenia kuchni, sięgającą 20 tys. mkw. powierzchni wystawienniczej. Doskonała infrastruktura i fascynująca architektura nowych terenów wystawowych z pewnością uczynią to wydarzenie najważniejszym w branży w Niemczech, wyróżniając jego znaczenie na tle międzynarodowym.

inter-gastra

Targom towarzyszyć będą specjalne wydarzenia, ze szczególnym uwzględnieniem gastronomii i cateringu. Nie zabraknie też wystawców reprezentujących regionalne specjały oraz przedstawicieli  rynków: przekąsek i jedzenia na wynos, które z roku na rok zyskują na znaczeniu.

Organizatorzy targów Intergastra podkreślają, że w 2011 r. wśród uczestników targów aż 79 proc. stanowili decydenci, którzy chcieli uzyskać jak najwięcej informacji na temat nowych produktów i trendów na rynku.

Szczegółowe informacje dotyczące targów Intergastra dostępne są na stronie www.intergastra.de