Kolacja Miodem Płynąca!

Opublikowano: 15-01-2019

Oświadczenie 
Szczerość, uczciwość i prawdomówność są dla nas wartościami najważniejszymi. Wartości te stały się początkiem naszej społeczności opartej na wzajemnym zaufaniu i poszanowaniu każdego z jej członków. Wasze wsparcie jest dla nas czymś niesamowitym, do czego odnosimy się z ogromną wdzięcznością i szacunkiem. Wierzymy, że razem potrafimy zrobić więcej dla pszczół i nas wszystkich, móc bezinteresownie pomagać innym, by pomnażać dobro, którym zostaliśmy obdarzeni.

Tym bardziej jest nam przykro poinformować, że planowana na 19 stycznia 2019 kulinarna akcja charytatywna „Kolacja Miodem Płynąca” w Gdańsku nie odbędzie się. Pośród wielu fantastycznych Partnerów, pełnych zapału, chęci bezinteresownego pomagania i wiary w misję zaproponowanego przez nas programu #TAKdlaPszczół, znalazł się podmiot, którego aktywność odbiega od rozumianego przez nas pojęcia „charytatywne wsparcie”. Sytuacja, w której się znaleźliśmy, jest dla nas niezwykle przykra i bolesna. Czujemy się w obowiązku o tym niezwłocznie zawiadomić i przedsięwziąć adekwatne i transparentne działania.

Z osobami, które nam zaufały i zadeklarowały swój udział w kolacji skontaktujemy się niezwłocznie drogą mailową. Wszystkie darowizny przekazane na poczet „Kolacji Miodem Płynącej” zostaną w pełni zwrócone na podane w przelewach numery kont, a potwierdzenia zwrotu prześlemy drogą mailową.

Środki przekazane nam w ramach zbiórki na Pomagam.pl/PasiekaRafalSzela – „Odbudujmy Pasiekę Rafała” są w pełni zabezpieczone i oczekują na rozpoczęcie sezonu pszczelarskiego, a tym samym Odbudowy Pasieki Rafała Szeli i realizacji wszystkich założonych celów.

Nie poddajemy się, a nasza współpraca na rzecz pszczół niebawem znajdzie swoją kontynuację. Będziemy Was o tym na bieżąco informować.

Oświadczenie wspólnie składają:

Rafał Szela / Pasieka Rafał Szela

Maciej Szela / Stowarzyszenie Pro Regione

Hampton by Hilton Gdańsk Old Town

Ewa Malika Szyc-Juchnowicz

Tomasz Deker

Paweł Stawicki

Mariusz Pieterwas

Jacek Koprowski

Jan Kilański

Izabela Kamińska