Kolacja Smakuj Życie dla 9-letniej Emilki

Opublikowano: 26-03-2019

Zapraszamy serdecznie do WZIĘCIA UDZIAŁU w wyjątkowym charytatywnym wydarzeniu KOLACJI SMAKUJ ŻYCIE, która odbędzie się 5 kwietnia o godz. 18:00 w 5 hotelach sieci Dobry Hotel zlokalizowanych od Bałtyku do Tatr. 

Z pewnością każdy znajdzie swoją ulubioną destynację, bowiem do wyboru są: Mikołajki, Gdynia, Kraków, Poznań oraz Zakopane.

Kolacja a w zasadzie pięć kolacji, które odbędą się w tym samym czasie w różnych miejscach w Polsce są wydarzeniami dobroczynnymi w ramach, których będą zbierane fundusze na REHABILITACJĘ 9 – letniej Emilki Kopcińskiej zmagającej się z bardzo rzadkim schorzeniem neurologicznym.  

O smakowe doznania na najwyższym kulinarnym poziomie zadbają szefowie kuchni hoteli sieci Dobry Hotel oraz stowarzyszenia Polska Inicjatywa Kulinarna. 

Z pewnością będzie to wyjątkowa okazja by wraz z najbliższymi spędzić miły wieczór, spróbować autorskich dań specjalnie skomponowanych na tę okazję przez znakomitych szefów kuchni, a przede wszystkim wspomóc rehabilitację małej dziewczynki, która każdego dnia podejmuje trudną walkę o zdrowie i normalne funkcjonowanie w codziennym życiu. 

Ważną częścią każdej z kolacji będzie poprowadzona licytacja cennych przedmiotów. Pozyskana kwota z zaproszeń i licytacji zostanie w pełni przekazana na rehabilitację Emilki. 

DLATEGO – wybierz hotel, kup zaproszenie i pomóż Emilce!

Szefowie kuchni hoteli sieci Dobry Hotel oraz Polskiej Inicjatywy Kulinarnej zaskoczą kulinarnie!

Hotel Mikołajki: Tomasz Milewski i Łukasz Konik

Hotel Różany Gaj: Bartosz Pawlewicz, Marcin Molik i Michał Soliwoda

Hotel Altus: Tomasz Różański, Ernest Jagodziński i Tomasz Purol

Hotel Unicus Palace: Mateusz Suliga, Grzegorz Fic i Tomasz Czarnecki

Hotel Aquarion: Michał Góra, Adam Chrząstowski, Szymon Bracik

Emilka Kopcińska urodziła się z obniżonym napięciem mięśniowym i jest intensywnie rehabilitowana od pierwszych tygodni swojego życia, cierpi na poważne zaburzenia równowagi o nieznanej etiologii.

Dziewczynka ma niesamowitą wolę walki i cel, by dorównać sprawnością fizyczną swoim rówieśnikom, dlatego pomóżmy Emi osiągnąć go!

W sprawie zaproszeń prosimy o kontakt:

Hotel Mikołajki tel. 783 435 783

Hotel Różany Gaj Gdynia tel. 884 992 910

Hotel Altus Poznań Old Town tel. 575 609 888

Hotel Unicus Palace Kraków tel. 575 107 888

Hotel Aquarion Zakopane tel. 881 777 699

Aut.
Biuro prasowe
Polska Inicjatywa Kulinarna