Komunie 2021 „na wynos i z dostawą„

Opublikowano: 19-04-2021

W maju i czerwcu Pierwsze Komunie to jedne z popularniejszych ceremonii. Na ulicach widać odświętnie ubrane dzieci udające się w soboty i niedziele na Komunię, a w dni powszednie na obchody białego tygodnia. Komunia to ważne wydarzenie duchowe dla dzieci i ich rodzin, to także powód do świętowania. Całe rodziny spotykają się i celebrują.

Jeszcze dwa lata temu większość  imprez komunijnych  odbywała się w restauracjach, dla których był to okres wytężonej pracy. Obecnie w związku z pandemią i restrykcjami wprowadzonymi dla branży gastronomicznej   znowu wielu rodziców decyduje się na  przygotowanie przyjęcia komunijnego w domu, z opcją samodzielnego przygotowania bądź przy wsparciu firm cateringowych. Czasem mówi się nawet, że Komunia to małe wesele, a rodzice prześcigają się w pomysłach, żeby ten dzień był dla ich pociech i gości wyjątkowy. Tym bardziej cała organizacja tego wielkiego dnia, bez fachowej pomocy wydaje się być praktycznie niemożliwa.

Wypożyczalnia Gastro Magic Service (www.gastrowypozyczalnia.pl) zaprasza rodziców i  organizatorów przyjęć komunijnych po szeroko pojęty sprzęt gastronomiczny dopasowany do potrzeb i charakteru uroczystości. Namioty, stoły, obrusy, krzesła, komunijne pokrowce oraz szeroki wybór szkła i porcelany to tylko niektóre produkty z oferty GMS. Jesteśmy przekonani, że na bufetach stworzonych z asortymentu Wypożyczalni Państwa potrawy będą prezentowały się zjawiskowo.

Ciekawym i oryginalnym pomysłem na deser przy okazji takiej uroczystości są świeże owoce w płynnej czekoladzie. Tu GMS proponuje różnego rodzaju i rozmiaru fontanny czekoladowe wraz z niezbędnym akcesoriami.

Planując komunijne garden party też śmiało można zgłaszać się do Gastro. Białymi namiotami, stołami i ławami, czy parasolami w kolorze ecru wyczarować można piękną scenografię. Do tego dekoracje kwiatowe w pastelowych kolorach. Pozostaje tylko czekać na gości i świętować. Co ważne wypożycza się czyste rzeczy, a oddaje brudne, nie trzeba tracić czasu na zmywanie.

Całą ofertę Wypożyczalni Gastro Magic Service znajdą Państwo na stronie www.gastrowypozyczalnia.pl. Można też zobaczyć sprzęt w showroomie w siedzibie firmy (Bronisze Jawczyce, ul. Piastowska 65).

Informacje zostały zaczerpnięte z serwisu http://gastrowypozyczalnia.pl