Kuchnia Polska wczoraj i dziś!

Opublikowano: 24-05-2019

Już 1 lipca 2019r. odbędzie się kolejna, XI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Kulinarnego „Kuchnia Polska Wczoraj i Dziś”.

Konkurs, którego głównym pomysłodawcą oraz wieloletnim organizatorem jest Stefan Birek odbędzie się w hotelu BoniFaCio**** k/Warszawy. 

Za prawidłowy przebieg konkursu odpowiadać będą Konrad Birek oraz Dariusz Ratuszniak – szef kuchni w hotelu BoniFaCio.

Konkurs organizowany jest przy wsparciu i pomocy merytorycznej Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni oraz Klubu Szefów Kuchni.

Organizatorzy zapraszają do udziału w tym wydarzeniu zespoły reprezentujące restauracje i hotele z całej Polski (w konkursie udział wezmą dwuosobowe ekipy kucharzy).

Przedmiotem tegorocznej rywalizacji konkursowej jest przystawka zimna (tatar z polędwicy wołowej + autorski majonez) oraz danie główne (2 elementy Kurczaka Kukurydzianego + ser Bursztyn + sezonowe dodatki). 

Zgłoszenia konkursowe należy przesyłać drogą elektroniczną do dnia 2 czerwca (niedziela) 2019 roku na adres: konrad.birek@gmail.com.

Zwycięzcy konkursu otrzymają nominację do finału Kulinarnego Pucharu Polski 2019.

Wszystkim Partnerom, Uczestnikom oraz Gościom dotychczasowych edycji bardzo dziękujemy za wieloletnie wsparcie i zapraszamy do współpracy podczas tegorocznej edycji konkursu.

regulamin do pobrania

arkusz zgłoszeniowy do pobrania