RESTAURANT WEEK PRZEDŁUŻONY DO 3 PAŹDZIERNIKA!

Opublikowano: 17-09-2021

 Jeśli nie zdążyłeś jeszcze wziąć udziału w Festiwalu Najlepszych Restauracji,  masz na to szansę! Ze względu na duże zainteresowanie Gości i docierające do Organizatorów prośby o wydłużenie, jesiennej edycja Restaurant Week została przedłużona do 3 października! Najlepsze restauracje z kilkunastu regionów Polski zapraszają Gości na popisowe trzydaniowe menu #SpozaKarty w dodatkowym terminie 27.09 – 3.10. W cenie 59 zł (do -50%) znajdzie się też prezent od Partnerów. Rezerwacje trwają w aplikacji http://app.rclb.pl i na stronie http://restaurantweek.pl.

Zgodnie z hasłem #FoodMustGoOn!, które towarzyszy jesiennej edycji Festiwalu, nie przerywamy jedzenia, a nawet je przedłużamy! Otrzymaliśmy bardzo pozytywny odzew i liczne prośby Gości o wydłużenie Festiwalu. Dlatego zdecydowaliśmy się wydłużyć jesienną edycję o 7 dni, aż do 3 października. Dzięki temu Goście będą mieli szansę na odwiedzenie jeszcze większej liczby restauracji oraz spróbowanie unikalnych dań przygotowanych specjalnie na Restaurant Week przez top Chefówzaznacza Ewa Pawella, Marketing Director Restaurant Club.

W przedłużonej edycji Festiwalu swój udział zadeklarowały restauracje m.in. z Krakowa, Warszawy, Wrocławia, Trójmiasta, Poznania, Łodzi, Szczecina, Białegostoku czy Śląska.  Wśród nich m.in. białostocka Atmosfera, krakowska Sobremesa, łódzka Przędzalnia, a także warszawska Aruba, Deska i Kreska czy Rest. Baczewskich.  Do 3 października będzie można spróbować unikalnych dań, których nie znajdziemy w regularnym menu. Kaczka z musem z pietruszki i dymem czereśniowym, gołąbki w liściach winogron czy muszle św. Jakuba z kiszonkami to zaledwie kilka spośród wielu propozycji od najlepszych Chefów. Przedłużona edycja Restaurant Week będzie więc doskonałą okazją do odkrywania nowych smaków oraz klimatu restauracji!

Zestaw składający się z przystawki, dania głównego i deseru będzie dostępny w specjalnej cenie 59 zł. Każdy pełnoletni Gość otrzyma w prezencie także koktajl Martini Fiero & Kinley Tonic Water, który stanowi idealne połączenie smaków. Wsparcie dla otwarcia restauracji przekazała w tej edycji marka Coca-Cola. Wszystkie uczestniczące restauracje otrzymały za darmo napój Coca-Cola Zero Cukru, który będzie sprzedawany za 5 zł. Kwota ta w całości trafi na konto restauracji.

W aplikacji https://app.rclb.pl i na stronie www.RestaurantWeek.pl dostępne są już rezerwacje na przedlużony Festiwal. Należy wybrać liczbę osób, datę, godzinę oraz jedno z dwóch menu. Każda wizyta w restauracji podczas Restaurant Week jest przewidziana na 90 minut. Restaurant Week pozostaje wierny filozofii #SzanujJedzenie. Dzięki wcześniejszemu wyborowi menu przy dokonywaniu rezerwacji online, marnowana żywność w restauracjach ograniczona jest do minimum.

Nie czekaj! Już dziś odkrywaj nowe restauracje, rezerwuj popisowe dania #SpozaKarty od najlepszych Chefów!

 Rezerwacje: https://app.rclb.pl lub  www.RestaurantWeek.pl

Festiwalowe miasta i regiony: Białystok, Kraków, Łódź, Lubelskie, Poznań, Rzeszów, Silesia, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław, Warmia i Mazury.

Termin Festiwalu: 8 września – 3 października  2021

Kontakt dla mediów: aleksandra@restaurantclub.pl