Nowy termin Expo Sweet 2021

Opublikowano: 21-12-2020

NG: Expo Sweet to największe targi cukiernicze i lodziarskie w Polsce  rokrocznie rozpoczynające kalendarz wydarzeń branżowych. Z racji zbliżającej się daty tegorocznej edycji  i trwających wciąż restrykcji związanych  z Covidem  zapytaliśmy organizatorów o ich  plany.

Oto co usłyszeliśmy.

Expo Sweet: W związku z brakiem szans na przeprowadzenie w terminie 21-23 lutego targów Expo Sweet 2021, zdecydowaliśmy o przesunięciu targów na pierwszy termin, w jakim będzie możliwość rozsądnej organizacji imprez masowych. Konkretną datę podamy tak szybko, jak to będzie możliwe, mamy nadzieję, że nie później niż w połowie lutego. Jeśli będzie możliwość zrealizowania targów w marcu lub kwietniu, to planujemy, że w trakcie targów odbędą się także Mistrzostwa w Dekoracji Tortów. Gdyby okazało się, że rząd nie wyda zgody na organizację imprez targowych, wówczas Mistrzostwa w Dekoracji Tortów odbędą się jako osobna impreza, która zostanie zorganizowana w specjalnie przygotowanym studio – zapewne w maju lub czerwcu.

Niestety obecnie panuje taki poziom niepewności, że po prostu nie sposób zaplanować cokolwiek. Mamy nadzieję, że targi i mistrzostwa uda się zrealizować  marcu lub kwietniu, ale równie d obrze może się okazać, że najbliższy możliwy termin wypadnie w lutym 2022… Dlatego bądźcie z nami! Śledźcie naszego facbooka i stronę. O każdej zmianie będziemy informować na bieżąco.

NG. Dziękujemy za informacje  i mocno  trzymamy kciuki za jak najszybszy powrót do normalności i możliwość zorganizowania wydarzenia jeszcze w tym roku kalendarzowym!