Odpalamy grille przed Majówką !

Opublikowano: 30-03-2017

Nadeszła wiosna a wraz z nią większa chęć na przebywanie na świeżym powietrzu i obcowanie z naturą, która w piękny, subtelny sposób budzi się do życia.  W tym roku sezon grillowy za sprawą Radia Zet otwarty został wyjątkowo wcześnie. Wykorzystujmy zatem pierwsze promienie słońca i organizujmy pikniki z pachnącym grillem jedzeniem, kolorowymi napojami, wesołą muzyka i pozytywną energią. 

grill i akcesoria logo

Jak zaplanować spotkanie, które zapadnie wszystkim gościom na długo w pamięć? Tajemnicą jest grill! To za nim tęsknimy całą zimę, to on integruje i sprawia, że stajemy się głodni na samą myśl o nim. Wypożyczalnia Gastro Magic Service od lat dysponuje całym niezbędnym do zorganizowania udanego BBQ asortymentem – od tacek aluminiowych, naczyń jednorazowych, przez węgiel, aż po grille. Jeszcze do niedawna były to tylko grille węglowe, kilka lat temu dołączyły do oferty grille gazowe, a w tym sezonie GMS poszerza swoją ofertę o ceramiczne grille marki „Monolith.

„Monolith” to lider w kategorii grilli ceramicznych. Ich produkty cechują się niezawodnością i perfekcyjną jakością przyrządzanych na nich potraw.  Równomierna dystrybucja ciepła w całym urządzeniu oraz wydajność (jedna „porcja węgla drzewnego wystarcza nawet na 6 godzin użytkowania) są kolejnymi zaletami. Te niemieckie grille to ogromna rewolucja w kuchniach i ogrodach, która może zmienić każde zwykłe spotkanie ze znajomymi w wielką ucztę dla podniebienia. 

grill ceramiczny

Grille ceramiczne są niezwykle wszechstronne. Dzięki doskonałym właściwościom izolacyjnym powłoki ceramicznej, które wpływają na precyzyjną regulację temperatury mogą być stosowane do grillowania i wędzenia, ale są też doskonałe do wypieku pizzy, chleba oraz ciast. Grille ceramiczne są podobne do pieców opalanych drewnem, mogą również być używane do przygotowania tradycyjnych potraw.

grillowanie1 logo

Zapraszamy do wypożyczalni po grille i życzymy smacznego !