POLISH MASTER BEERTENDER 2015!

Opublikowano: 10-08-2015

Pilsner konkurs

Już 12 września odbędzie się rywalizacja w konkursie o tytuł Mistrza Barmańskiego! Polish Master Beertender to ogólnopolski konkurs wiedzy i umiejętności barmańskich, którego organizatorem jest Pilsner Urquell. Podzielone na cztery etapy barmańskie pojedynki trwają od początku czerwca do 12 września. Nagrodą główną jest 8 000 zł oraz wyjazd do Pilzna.

Pierwsze eliminacje to elektroniczne oraz telefoniczne testy wiedzy, których wyniki są już znane  Zakwalifikowani do półfinałów barmani zostali zaproszeni na warsztaty regionalne w największych miastach w Polsce. Tam zmierzyli się w blind testach i pojedynkach perfekcyjnego serwowania piwa na trzy czeskie sposoby, a także uczestniczyli  w profesjonalnych degustacjach piwa, pokazach serowania przez Beertenderów oraz wykładach. Walka wyłoniła najlepszych polskich barmanów, którzy zmierzą się ze sobą 12 września podczas wielkiego finału w Warszawie.

Pilsner_Urquell_Polish_Master_Beertender_Ulotka

Finał konkursu w Warszawie wyłoni 3 najlepszych barmanów w Polsce.

  • Najlepszy barman w Polsce za zajęcie 1 miejsca otrzyma 8 000 zł, tytuł Polish Master Beertender 2015 oraz wyjazd do Pilzna na Pilsner Fest.
  • Najlepsi barmani w Polsce, którzy zajmą 2 i 3 miejsce, otrzymają kolejno 5 000 i 3 000 zł oraz wyjazd do Pilzna na Pilsner Fest.                 Więcej szczegoów na http://pilsner.pl/pmb/