Pozwól Chefom Kuchni ugotować Święta za Ciebie!

Opublikowano: 17-12-2020

Mycie okien, szorowanie dywanów, czyszczenie zakamarków za meblami. W natłoku przedświątecznych porządków nie masz energii na przygotowanie wigilijnego menu? Nic straconego! Wejdź na https://deliveryweek.pl/ i zamów bożonarodzeniowe menu z ulubionej restauracji dla całej rodziny! Specjalnie przygotowane doświadczenia świąteczne można rezerwować do 22 grudnia m.in w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Rzeszowie, Lublinie i Łodzi. Spiesz się – liczba zestawów jest ograniczona!

Świąteczne potrawy na wynos!

Wiigilijne potrawy od najlepszych Chefów Kuchni z topowych restauracji to wygodna opcja i wspaniały prezent szczególnie dla tych, którzy nie mają czasu na przedświąteczne gotowanie! Świąteczną ofertę Delivery Week – Festiwalu na wynos organizowanego przez Restaurant Week – wzbogaciło wiele wyjątkowych restauracji. Wśród nich między innymi warszawski Elixir Dom Wódki, łódzka Farina Bianco, lubelska Insomnia Bar&Restaurant, wrocławskie Vertigo, szczecińskie Niebo Winebar&Cafe czy krakowski Nowy Spichlerz. Pełna lista restauracji dostępna jest na stronie https://restaurantclub.pl/side-events-listing?location=5-Warszawa.

W ramach doświadczeń świątecznych utalentowani Chefowie Kuchni przygotują dla festiwalowych Gości wyjątkowe wigilijne menu na wynos. W cenie 100-250 zł/osoba Goście mogą sami komponować świąteczny jadłospis lub wybierać gotowe zestawy. Wśród najciekawszych potraw znajdziemy: tatar z jelenia ze szczypiorkiem, piklami i majonezem grzybowym (Brasserie Warszawska), konfitowaną nogę z kaczki z kaszotto z kaszy gryczanej, sosem figowym, mini marchewkami i chutney z buraka (TA’AM, Kraków), gulasz z dziczyzny duszony z jałowcem z dodatkiem boczniaków podawany kuskusem jerozolimskim (Forum Kulinarne, Wrocław) oraz wiele innych popisowych dań i doświadczeń. Nie zabraknie też typowo tradycyjnych potraw wigilijnych takich jak panierowany karp, śledzie w oleju lub śmietanie, staropolski barszcz z kiszonych buraków z uszkami, kapusta z grochem czy pierogi z kapustą i grzybami.

Zgodnie z festiwalową tradycją świąteczne menu można rezerwować  każdego dnia do 22:00 na kolejny dzień i następne, aż do 22 grudnia. Ideą Delivery Week jest wzbogacenie świątecznych i poświątecznych doświadczeń restauracyjnych z bliskimi. To najlepszy wygodny wybór dla tych, którzy nie mają czasu na przedświąteczne gotowanie!

Nie zwlekaj – spraw sobie prezent na Święta Bożego Narodzenia! Postaw na szybkość i wygodny wybór. Celebruj świąteczny czas z Bliskimi!